Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti hány évesen vesztettétek...

Ti hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket és milyen volt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 20:31
 1/7 -=Koldus=- ***** válasza:
73%
Keress vissza. Kb 35234632db ilyen kérdés van az oldalon -.-"
2012. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22 évesen. Az elején fájt, de aztán nagyon kellemes volt. 23/L
2012. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 V. Péter válasza:
Egyetértek. Nézd vissza az összest azt kész.
2012. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés
2012. febr. 16. 20:34
 5/7 anonim válasza:
6%
14 picit fájt de nem volt vészes 15/L
2012. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Eddig csak lányal voltam, nem is tervezem hogy elveszítsem a szüzeségem, ámbár egyszer egy srác az edzésen véletlenül hozzá ért a fa.szomhoz, de az nem számít..
2012. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16 éves voltam, és vérzett is és utálom a vért szóval egy kicsit megvoltam tőle rémülve meg fájt is de nagyon jó volt :) fájás közben is nagyon jó volt és persze utánna meg még jobb,mert aztán elmúlt a vérzés és a fájás is . Szóval aki még szűz és gondolkozik azon hogy elveszítse a szüzességét az ne rémüljön meg attól hogy vérzik meg fájni fog... semmi komoly :) Bízzatok bennem! Én is egy ilyen csaj vagyok előtte baromira féltem tőle de mikor már ott voltam akkor már nem is foglakoztam mással és szinte nem is éreztem hogy fáj csak élveztem :)
2012. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!