Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy haveromról, aki ugyan...

Egy haveromról, aki ugyan csak nemrég óta ismerek, nem tudom eldönteni, hogy szűz-e még?

Figyelt kérdés
mostanában sokat kérdezgettem meg próbáltam rá utalni és egyszer csak mondja, hogy "jaj, hagy már ezzel békén nem vagyok én már szűz" mindezt persze akkor amikor egy másik barátom is jelen volt! mondtam persze elhiszem, de annyira mű volt ez az egész! persze nem hittem neki, a gyerek 20 éves most és állítólag volt már csaja! de nemrég is elvörösödött mikor ez a téma került szóba! szerintetek? csak prűd ilyen témában?
2012. febr. 18. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel téged hogy szűz vagy sem?


Képzeld 20 már elmúltam és szűz vagyok de eddig senki se kérdezett rá és nem nyaggattak ilyenekkel. Mindenki gondol amit akar.

2012. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem mindeggy h szüz e még a haver vagy nem?

Szegény ha bevallaná h az akkor meg azzal cikiznétek!

Egyébként nem minden pasi szereti kibeszélni a sexuális életét!

Inkább kerüld a témát majd ha ő akar beszél róla!

Ha mindig ezzel nyaggatod azt éred el hogy majd nem fogja keresni a társaságod!

23/L

2012. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy én 28 vagyok és szűz!:)
2012. febr. 18. 07:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te mit beszélsz. Hagyjad békén szerintem ez mindenki magánügye. Sorstársat szeretnél vagy mi?
2012. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sanyi1234567 ***** válasza:
itt vannak a WOW fanok :)
2012. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerinfltem nyilas vagy bika
2012. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!