Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan lány aki egyéjsz...

Van itt olyan lány aki egyéjszakás kalanddal vesztette el a szüzességét? Ha igen akkor megbántátok?

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
En. De nem ugy, hogy lementem a diszkoba, es az elsö idegennel elmentem, hanem mar ismertük egymast, összejöttünk egy buliban, de vegül nem törtent semmi, pont metr szüz voltam, bar ezt ö nem tudta. Aztan evekkel kesöbb megint talalkoztunk, megint összejöttünk, es akkor törtent meg a dolog. Öszinten szolva en remenykedtem benne, hogy több is lehet talan belöle, de nem lett, es nem is banom mar. Azt viszont egyaltalan nem bantam meg, hogy igy veszitettem el, igazabol nem volt szamomra nagy jelentösege, csak "tul akartam mar rajta esni", valszeg mert mar 25 eves voltam, es emiatt teljesen gatlasos a pasik fele. 18 evesen biztos nem mentem volna bele ilyenbe - szüz is maradtam még jo ideig:p
2012. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és a fiu tudta hogy szüz vagy? És azóta több az önbizalmad? együtt vagytok? irhatsz privit is ha gondolod:)
2012. febr. 14. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
mindent leír benne olvasd már el még 1x..-.-
2012. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szóval lecumiztál valakit egy discoba vagy házi buliba és nem tudod hogyan csapd be magad azzal hogy nem vagy kurvinka
2012. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
az én esetem is hasonló az elsőéhez. én is 25 voltam, viszont előtte már volt petting, 22 éves koromtól kezdve. mással párszor, meg vele kétszer. ismertem, nem vadidegen volt, és ahogy írtam, előtte vele is volt orálisan és kézzel két alkalommal, szóval nem rögtön azzal kezdtük. az előzményeket tudta, tőlem. a kapcsolat fura volt, olyan van is, meg nincs is, de nem bántam meg, hogy szeretkeztem vele.
2012. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
57%
Mennyi ribi van... Hol vannak a büszke nők? Jah, sehol, 14 évesen, meg "túlesni rajta" húzzálmár, ha az lenne a divat akkor 10 évesen dugatnátok meg magatokat!
2012. febr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
71%
Olvasd már el a válaszokat mielőtt baromságot írsz! 25 évesek voltak a válaszadók, nem 14.
2012. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
00.50, tudsz olvasni? fuss neki mégegyszer.
2012. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

énis :)

nagyon bele voltam esve ebbe a srácba de jó ideig nem akart semmi komolyat. pihentettem a dolgot, aztán egyszer csak jelentkezett. elvoltunk, le is feküdtünk, nem volt rossz de a szex után végképp éreztem hogy csak a régi álmaimat kergettem vele kapcsolatban, de már nem érzek semmit. ő akkor már többet akart tehát nem 1éjszakásnak indult a dolog, de én hagytam annyiban. szép volt jó volt, egyáltalán nem bánom. 18 éves voltam akkor.


21L

2012. febr. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mucuus. válasza:
én úgy indultam neki mostani kapcsolatomnak :)találoztam már párszor a sráccal,úgy volt ,hogy nem lesz semmi csak haverok maradunk.aztán összejöttünk egy éjszakára,és a végén megkérdezte,hogy nem szeretnék-e vele járni?:) akkor nem akartam elhinni,de azóta is boldogan megvagyunk :)
2012. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!