Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet a barátnőm így terhes?

Lehet a barátnőm így terhes?

Figyelt kérdés

tehat eloszor is vedekeztunk gumival

nagyon odafigyeltunk mindenre meg mikor nem volt rajtam gumi..

befalta nkm es volt elovaladek 100%. utana csokoloztunk is a nagy izgalomban. aztan en nyalogattam neki.. aztan jott a gumi s megint bekapta. aztan behatoltam jo melyre. tehat max elovaladek volt mikor nyaltam es a gumin mikor behatoltam de a szajabol/rol. szerintetek?esett mar valaki igy v hasonlokeppen teherbe?


2012. febr. 21. 05:50
 1/7 bánomisén ***** válasza:
83%

Tanulmányoznod kellene a nyolcadik osztályos biológiakönyvet, mielőtt szexelni kezdesz. Vagy csak le akartad írni az élményeidet?

Hogy a viharba lehetne úgy valaki terhes, hogy gumi van rajtad? Max. ha kiszakad a gumi.

2012. febr. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy ekkora baromságot tudsz kérdezni? Szájon át? "befalta nkm" !!
2012. febr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

1:te tuti barom vagy

2:gumit felhúztál és a csaj bekapta?egészségére

3:a sexhez hülye vagy,ha nem tudod,hogyan lesz gyerek akkor ne is dugj,próbáld meg férfiakkal,náluk könnyebb a helyzeted

2012. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Te kis idióta kistáska....
2012. febr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miután ennyien leoltottak... a válasz : Nem
2012. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kb 20 perc kellett, mire rendesen tudtam értelmezni a mondatokat.

Először is: Ez egy baromság.

Második: Ha nem vagy szexuálisan felvilágosítva: Biosz, valamint Google.

2012. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lehet, hogy azért tette fel a kérdező, mert még fiatal, tapasztalatlan és hiába tudja a biológia alapjait, mégis meghallgatta a barátnőjétől, hogy "Egy hete késik, jajjajajajjjj, biztos terhes vagyok, brühühühü".


Nyugodj meg, ha a leírtak szerint történt minden, akkor nem lehet terhes.


Ha másképp történt volna, akkor is minimális a valószínűsége, hogy az előcseppektől egy nő teherbe essen, bár az elméletileg nem teljesen lehetetlen.

2012. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!