Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már negyon elszeretném veszten...

Kitti bartalovics kérdése:

Már negyon elszeretném veszteni:$$ mit tegyek hogy ez ne derüljön itthon ki ha mégis megtörténne?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 18:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
én biztos nem megyek bácsihoz>< ..XD
2012. febr. 21. 18:17
 12/15 anonim ***** válasza:
akkor doktornéni, de a nőgyógyászok többsége bácsi :D
2012. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász bácsi a szép kis ujjait felnyomja a puncidba és tessék,nem leszel többé szűz.
2012. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne rémisztgessétek már... Ha lefekszel valakivel, az a te dolgod. Ha elmész nőgyógyászhoz, ami ott bent történik a rendelőben az csak rád és az orvosra tartozik, nem anyukádra vagy apukádra. Köti az orvosi titoktartás. És a nőgyógyász nem fogja leharapni a fejedet. Mellesleg mehetsz női nőgyógyászhoz, én se mennék pasihoz. 19/L
2012. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Csak úgy megsúgom, az én nőgyógyászom férfi, egy idősebb 50 körüli bácsi..barátnőmnek komoly problémái voltak sajnos (petefészek gyulladás stb.), női nőgyógyász(ok)hoz járt..nem éppen voltak vele finomak..egy "bácsi" sokkal kíméletesebb ha fogalmazhatok így..soha nem sértett még fel semmivel, ezzel szemben a barátnőmnek, hát ezzel is rengeteg problémája volt..én javasolnám inkább a doktorbácsit.:) (nem perverz, semmi ilyesmi, korrekt, és irtózatosan kedves, nem Ő az első férfi nőgyógyászom, szóval no para), de szerintem anyukád is tudna segíteni, talán a legjobb ha az ő nőgyógyászához mész.
2012. márc. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!