Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olaszországba vagy itthon...

Olaszországba vagy itthon veszítsem el a szüzességem? A részleteket lent olvashatjátok.

Figyelt kérdés
A barátommal egy suliba járunk és együtt focizunk egy csapatban. Már féléve együtt vagyunk. Hamarosan a csapatommal Olaszországba utazunk. Én és a barátom mg nem feküdtünk le. Szerintetek ha Kint olaszba feküdnénk le először az ugy romantikus lenne? Amugy még mindketten szűzek vagyunk. Már pettingeltünk de még nem feküdtünk le. Tervezzük h lefekszünk. És nekem eszembe jutott hogy kint is lefekhetnénk. Szernittetek itthon veszítsem el a szüzességem vagy kint Olaszországba?
2010. nov. 10. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahol nektek jól esik :).Ez csak rajtatok múlik,bár szerintem csak akkor előnyös olaszországban ha valami romantikus helyen csináljátok.
2010. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

szerintem annyira mind1 hogy el se lehet mondani...

annyi a különbség h emlékezni fogtok h ott volt és ha olaszba mentek akkor mindig eszetekbe jut és egy jót fogtok b@szni

2010. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 fiú?
2010. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pfffffff...


Veszítsd el Olaszországban jó? Azzal jobban lehet rajolni. Te leszel a barátaid között a vagány!

2010. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Együtt focizunk egy csapatban."


Ez most fiú-lány vegyes csapat, vagy aberrált buzeránsok vagytok?

2010. nov. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nem az irritál, hogy meleg, hanem az, hogy egyrészt OlaszországBAN és nem BA, másrészt pedig az, hogy kissé sokszor írta le a lefeküdni szót ebben a pár sorban...
2010. nov. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Koszovóban veszítsétek el.
2010. nov. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

04:25ösnek


Nekem az is feltűnt hogy sor közben azt hogy kint azt nagybetűvel írta, az Olaszországot (vagyis pontosan h "olaszba") meg kisbetűvel :D érdekes


A válaszom csak akkor érvényes ha fiú-lány vegyes csapatról van szó:


Szerintem teljesen mindegy. Viszont ha Olaqszországban lesznek olyan nyugodt körülmények, sok idő, és hangulatos este, akkor megtörténhet, és egy jó emlék marad. De szerintem bízzátok a véletlenre. A legrosszabb dolog ha eltervezitek előre h na akkor Olaszországban a szerdai estén majd lefekszünk egymással..

2010. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!