Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap elött a barátommal lefeküdtünk. Tegnap jól voltam minden rendben volt. Ma reggel arra keltem, hogy szédülök és 1x hánytam is. Védekeztünk gumival.
2012. febr. 28. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:

van ilyen volt,hogy az én barátnőmnél is ez történt,elmentünk orvoshoz és mondta,hogy nem terhes...ajánlom neked is..

18/F

2012. febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 privi válasza:
100%

Ennyire gyorsan nem jelentkeznek a tünetek... A hányinger kb 5-6. héttől jelentkezik. Szóval a rosszulléted nem a terhességnek köszönhető. Ha 5-6 hét múlva vagy rosszul, akkor kezdhetsz aggódni :)

23/F

2012. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi válasza:
Terhes természetesen lehetsz, bár kicsi a valószínűsége, ha védekeztél. A hányást valószínűleg valami vírusnak köszönheted.
2012. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek. :))

Mostmár megnyugodtam.

2012. febr. 28. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
NEM lehetsz terhes, mivel a terhesség az aktus után kb. 6-7 nappal kezdődik, mikor a zigóta beágyazódik. Addig nem vagy terhes.
2012. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehet hogy csak nagyon izgulsz hogy terhes-vagy-e vagy mi lesz most, ezért hánysz. A gyógyszertárban van terhességteszt, végy egyet ha az megnyugtat, de sztem nincs semmi baj.
2012. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki tesztet javasol? Aztán ugyan mit ér a teszttel? Ne zavarjon ám, hogy pár nap után az égvilágon semmit nem mutat, mert mint már írtam, még tuti, hogy nem terhes!!!!

Majd két hét után.

2012. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy terhes lehetsz.... am de terhesvagy. 2 nap alatt már hánytál. sztem meny el orvoshoz, mert sztem meg vagy fázva....
2012. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Terhes vagy!
2012. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!