Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kéne tennem ebben a...

Mit kéne tennem ebben a helyzetben? Ribanc-veszély.

Figyelt kérdés

Szóval. Nemrég szakítottam az exemmel, mert azt terjesztette rólam, hogy két hét után lefeküdtem vele, 16 éves vagyok, és szűz mellesleg...

azóta volt egy barátom, aki szakított velem, mert nem szeretett, de korrekt módon elmondta, hogy nem akar hülyíteni, én viszont kikészültem. Nem sokkal a szakítás után csókolóztam egy fiúval részegen... aki most többet akar tőlem. Kiderült, hogy ő is úgy tudja, nem vagyok szűz, sőt, hogy többen is megfektettek, pedig ez nem igaz. Csak a pletykás exemmel volt több, de nem feküdtem le vele. Az a fiú, aki szakított velem, hiányzik, szenvedek rendesen, de élni akarok...

ez a srác, aki többet akar, felhívott magához. Nem tudom, felmenjek-e, vagy ha felmegyek, mi lesz. A szüzességemet nem féltem már, lemosni a sok mocskot magamról úgysem tudom, ráadásul nekem ez sosem volt olyan fontos.

16 lány vagyok... Segítsetek. :)


2012. febr. 29. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szüzességnek nem az a lényege, hogy a környezeted mit gondol róla!

"de élni akarok": basszus 16 éves vagy! Ha hiányzik az a fiú, aki szakított veled, arra nem az a megoldás, hogy átmész ribancba és lefekszel mással.

És igenis féltsd a szüzességed: annak add majd, akit szeretsz!


És tök mindegy, mit gondolnak a meglétéről mások.

Nyilván az exed nem merte felvállalni, hogy nem dugott meg, mert az ciki lenne a haverjai előtt. Így viszont ő a jani, mert 2 hét után megfektetett.

Én ezt így elmondanám annak, akitől visszahallod, hogy nem vagy már szűz.

2012. febr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy biztosan lefeküdnék vele.

Amúgy mindenkinek, akiktől visszahallottam a dolgot, elmondtam, hogy nem igaz, és hogy nem feküdtem le vele, de sokaknak is mondta, akiket nem ismerek személyesen. A múltkor egy gyerek, akinek épp a nevét tudtam meg, rá is kérdezett...


Hehe, köszi, jogos amit írtál, de annak nem tudom adni akit szeretek. Elhagyott.

2012. febr. 29. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valóban neki most nem tudod adni, de talán jön még valaki, aki komolyan felkelti az érdeklődésedet, nemcsak a tied, de a szívedét is.... :)

Ehhez kívánok szerencsét és türelmet!

2012. febr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

.. és nem mondtad, hogy mi köze van hozzá?

ne állj már le idegenekkel arról, hogy kivel feküdtélle!!!!

Sokat bizonygatod, tényleg senki nem hiszi el.


Próbálj meg értelmesebb emberekhez csapódni, és tőlük tanulni.

2012. márc. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!