Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Legszívesebben leteperném,...

Legszívesebben leteperném, megőrülök érte. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban....olyan helyes! Legszívesebben a nyakába ugranék és letépném róla a ruhát, megőrülök amikor meglátom! Ez szerelem? Hogyan vonhatnám magamra a figyelmét? 15/L
2012. márc. 1. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
ezzel.
2012. márc. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Inkog Nito ***** válasza:
Szépen odamész és elmondod hogy bejön neked.Ez azért nincs annyiszor egy fiúval,megszeppen és akkor talán sikered lesz.
2012. márc. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Az a kérdés, hogy ha valakit sexuálisan kívánsz, az szerelem-e? A válasz, ezt döntsd el te.

Ismerkedj vele, vagy csábítsd el. Mindennek van következménye.

2012. márc. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De ha allergáis vagy a stílusára és rühheled azokat a ruhákat, amikben jár, akkor ne téped le róla, mert az már bűncselekmény. Vagy úgy gondoltad, hogy ezt szabad? Letepersz valakit, letéped vérengzés közben róla a ruhát és szétszaggatod az illetőt? A figyelmét pedig úgy vonod magadra, hogy kiszeded a szemét? Ügyes kérdés...

Ez nem szerelem. Ez valami más.

2012. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És hogyan csábíthatnám el? Mert annyi szép csaj van a suliban, miért pont rám figyelne fel? Persze tudom, hogy ez nem szerelem, de nagyon vonzódom hozzá, mintha egy mágnes húzna felé.
2012. márc. 1. 00:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Kommunikáció....

Meg azért nem mindegy, hogy hol vannak a határok. Akár nagy riban..c is lehetsz és az már nem mindenkinek jön be.

2012. márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
61%
menj oda hozzá és smárold le. ha nincs barátnője akkor valószínű vevő az ilyenre. márha nem nézel ki rosszul.
2012. márc. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem,vonzalom,puszta fellángolás,ne úgy viselkedj mint egy állat,sőt még az állatok sem teperik le a másikat,kezd el vele beszélgetni,attól,hogy tombolnak a hormonok,és mindenhonnan a a szex folyik még nem kell csinálni,hová fajul a világ..
2012. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teremts olyan szituációt, hogy mondjuk jön szembe a folyosón veled akkor mikor elég közel van leejted a füzeted mire ő felveszi. Megköszönöd és elkezdesz vele csacsogni. Megkérdezed a nevét, facebook, chat, utalj olyasmire hogy úgyis itt a tavasz, imádod a fagyit ergo hívasd meg magadat vele.
2012. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

hasonló helyzetben voltam én is!

a gimimbe rengeteg a szép, csinos lány és kevés a fiú. de viszont volt egy srác aki eszméletlenül helyes volt.. mindenkinek ő volt az "adonisz"...na én meg a 160 centimmel, 48 kilómmal, szőke hajammal és kék szemeimmel nem mertem fel venni a versenyt a sok idősebb csajjal szemben. ( én 15 voltam, a srác 18 ) de érdekes módon felfigyelt rám, pedig csak mosolyogtam rá..:) és azóta is együtt vagyunk. :)

2012. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!