Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves fiú vagyok, a barátnőm...

17 éves fiú vagyok, a barátnőm 16 éves (szűz). Nagyon szeretjük egymást, és mégis amikor együtt vagyunk legszívesebben sexelnénk, de a barátnőm nem akarja még. Miért?

Figyelt kérdés
2007. szept. 5. 20:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Szia.

Arra még nem gondoltál,hogy a barátnödnek gátlásai vannak,vagy esetleg fél az elsötöl??Vagy éppen a következme´nyeltöl.

2007. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Vagy csak egyszerűen még korainak tartja. De a legjobb az lenne ha megkérdeznéd tőle és megbeszélnétek a dolgokat hátha vmi másról van szó
2007. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
Mert bolond:)
2007. szept. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előző választ nem tartom humorosnak.

Lehet, hogy fél, esetleg gátlásai vannak, de az is lehet, hogy csak korainak tartja még. Le kell ülni és beszélgetni róla. Őszintén.

2007. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
91%
hát probálj megértöbb lennni egy lánynak nagyobb veszitenivaloja van ebböl származolag mint egy fiunak beszéljetek többet erröl és probáld megnyugtatni h nem lec semi baja belöle és vgyázni fogsz rá probálj meg egy biztonság érzést adni neki sztem be fog jöni:)
2007. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicces :D!Mintha a saját történetemet látnám.Én is 16 vagyok a pasim 17.Én szűz vagyok ő nem.Ő szeretne már hogy eggyütt legyünk,de én még nem.

Lehet hogy a barátnődnek ugyanaz a problémája mint nekem.Fél az első eggyütléttől és a fájdalmak,meg nincs elég önbizalma.Fél,hogy nem lesz olyan jó,mint előző barátnőd.

nekem is ez a problémám.Biztos,hogy a barátnődnek is ilyen gondja van.

2007. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Pettingeltetek már a barátnőddel? Lehet, hogy csak az érintéstől fél vagy nem tudja, hogy mire számíthat. Próbáljatok meg úgy pettingelni, hogy lássátok egymást egy pettingelés alatt megmutathatod neki, hogy gyengéd vagy és megpróbálod minnél élvezetesebbé tenni neki a dolgot.

Miután lát téged, látja, hogy mit csinálszl, talán így elszáll a félelme.

2007. nov. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele türelmes....
2010. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Türelem....

Könnyebb lenne nektek, ha szűz lennél. Nem lenne ennyiféle gátlás a barátnődben a te tapasztalataid miatt, továbbá neked se lenne olyan sürgős az első.

A férjem nem akart idejekorán lefektetni, egy idő után már alig vártam, mikor lehetek már végre az övé... Mi pár évvel idősebbek voltunk, és szüzek.

2010. júl. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
adj neki időt. ne erőltesd. ha nem akarja most, de egyszer úgyis fogja.
2010. júl. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!