Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megerőszakoltak. Hogyan...

Megerőszakoltak. Hogyan tudnám elfelejteni? :'/

Figyelt kérdés
(2008 szilveszterén)12éves koromban vesztettem el a szüzességemet.megerőszakoltak.szüleim egyik barátjánál voltam a szüleimmel együtt.apum haverjának ott volt egy (számunkra) idegen férfi az élettársával és a kisgyermekükkel.a kisfiúval kirakósat játszottam az egyik szobában(nagyon szeretem a kisgyerekeket).bejött az apukája,tovább játszottunk,beszélgettünk,aztán a kisgyerek kiment a szobából.az apuja elkezdett simogatni és amikor rájött,hogy mindig elfogom tolni a kezét,egyik kezével befogta a számat,másikkal lehúzta a nadrágomat,majd lefogott és megerőszakolt.nagyon fájt,ahogy csinálta,erősen szorított!azóta rémálmaim vannak,minden éjjel újra lezajlik az egész,sírva ébredek,nem megy a felejtés.félek a szextől,félek elaludni.mindig kb 2órákat alszom,akkor is ezt álmodom!rettenetes így élni!hogyan tudnám elfelejteni végre?:'((
2012. márc. 3. 14:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
81%
a szüleid tudnak rólla?
2012. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
97%
És aki ezt tette még él ?
2012. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
97%
Én elmondanám a helyedben a szülőknek,aztán remélném,hogy a férfi felesége is megtudja a szüleimtől.Ezenkívül felkeresnék egy pszichológust is :(((((
2012. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
46%
Már bocs, de én nem hiszem el, hogy megerőszakoltak, mert ha tényleg ez történt volna akkor azt más nem a szüleid észrevették volna. És főleg nem írnád ki a netre, hogy mindenki olvashatja, mert bár anonym is, szégyellenéd. Ez egyáltalán nem a vicc kategória.
2012. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
77%
beszélj valakivel, szüleiddel, abrátaiddal, pszihológussal, akivel csak lehet, jobb ha beszélsz, beszélsz, és kiadod magadból. És egyáltalán nem ciki ez számodra.. nyugi:)
2012. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
70%
A szüleid tudnak róla?????
2012. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
77%

Elfelejteni? Sehogy. Az ilyen jellegű problémákkal pszichológushoz kell fordulni. Bár meg sem kérdem, hogy az eset után miért nem fordultál a szüleidhez...

20/f

2012. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
79%
Revansot venni érte - lelki megnyugvás érdekében. Környezetváltozás. Pszichológus.
2012. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim válasza:
76%
Pszichológus.
2012. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak!anyunak tavaly elmondtam,előbb nem mertem.apu nem tudja.a férfiről azóta sem tudok semmit,hála az égnek nem találkoztunk azóta!34körüli am :( ezen kívül semmit nem tudok róla,tehát nem tudok mit tenni.psichológushoz járok,de nem merek erről beszélni neki.azért mertem itt megkérdezni,mert így nem tudják,hogy ki írta.
2012. márc. 3. 14:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!