Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megerőszakoltak. Hogyan...

Megerőszakoltak. Hogyan tudnám elfelejteni? :'/

Figyelt kérdés
(2008 szilveszterén)12éves koromban vesztettem el a szüzességemet.megerőszakoltak.szüleim egyik barátjánál voltam a szüleimmel együtt.apum haverjának ott volt egy (számunkra) idegen férfi az élettársával és a kisgyermekükkel.a kisfiúval kirakósat játszottam az egyik szobában(nagyon szeretem a kisgyerekeket).bejött az apukája,tovább játszottunk,beszélgettünk,aztán a kisgyerek kiment a szobából.az apuja elkezdett simogatni és amikor rájött,hogy mindig elfogom tolni a kezét,egyik kezével befogta a számat,másikkal lehúzta a nadrágomat,majd lefogott és megerőszakolt.nagyon fájt,ahogy csinálta,erősen szorított!azóta rémálmaim vannak,minden éjjel újra lezajlik az egész,sírva ébredek,nem megy a felejtés.félek a szextől,félek elaludni.mindig kb 2órákat alszom,akkor is ezt álmodom!rettenetes így élni!hogyan tudnám elfelejteni végre?:'((
2012. márc. 3. 14:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
4%

Amúgy 37 évesen intelligens vagy mondhatom,már maga az,hogy belemész egy ilyen "vitába" aminek semmi értelme,no meg nem tudjuk valójában hogy is volt,lehet neked van igazad,lehet nekem.De én tiszteletben tartom a véleményed (még ha nem is értek vele egyet) te viszont minden mondatomra rá reagálsz és ostobának nevezel,na meg ezerszer leírod nekem ugyan azt,már rég felfogtam hogy neked más a véleményed,nem kell még 100x leírnod..Gondolom te milyen személyiség lehetsz az a tipikus mindig nekem van igazam és mindenki más hülye..

Egyébként a kérdezőnek is gratulálok évekig eltitkolta állítása szerint a dolgot a szüleitől,erre egy közösségi oldalon meg kiírja,hát én rohadtul szégyelném az ő helyében,és ha ez így lett vola biztosan nem írja ki még névtelenül se..ennyit erről..

2012. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:

trollface, te annyira buta vagy, hogy fel se tűnt, hogy ketten neveztünk idiótának, simán egy embernek hiszel minket, pedig leírtuk, hogy egyikünk 36, másik 37...

te voltál az, aki kapásból kamu kiáltással indított, s kétségbe von egy simán elképzelhető történetet (nem egyedi eset, sajnos), úgyhogy levontuk a következtetést a szellemi képességeidről.

7

2012. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. És igen, én voltam az is, aki azt írtam, hogy 9 éves koromban velem is majdnem megtörtént, és nemhogy nem mondtam el senkinek, de nagyon mélyen el is nyomtam magamban az emléket.

Egyébként nem vitatkozni kívántam, hanem egy másik véleményt állítottam a tied mellé, hogy az olvasók eldöntsék, szerintük mennyire "hiteles" a sztori. Nem téged akarlak meggyőzni - azt úgysem lehet.

2012. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
Képzeld tudom hogy nem te vagy 37 éves..de amit írtam, neked szólt,és nem tudom mért vagy olyan k*rva nehéz felfogású hogy nem tudod megérteni hogy nem érdekel a sztori,hányszor írjam már le? Nem kell rá válaszolnod,és nem kell megjegyzést fűznöd..leszarom hogy mi a véleményed..Komolyan nem értem ezek után még melyik szót nem érted.
2012. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim válasza:

Úristen mi van itt! :D

Most komolyan ezen elkezdtek vitázni hogy kinek van igaza?

Olvasom itt hogy 36 éves,ne haragudj de úgy viselkedsz mint egy 11 éves,hajtod a magad igazát,tiszta gyerekes!

Nem mintha trollface-nek adnék igazat,de legalább van egy más meglátása is a dologról,nem tudom miért kell lehurrogni a másikat,fogadd el hogy nem csak neked van véleményed,bár lehet hogy ez neked nehezen fog menni,36 éves úristen nem vagytok normálisak,36 évesen gratulálok hogy leállsz vitatkozni egy ilyen semmit mondó témáról,értelmes vagy teis..:D

2012. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
89%
"egy ilyen semmit mondó témáról" - no comment
2012. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sincs sok értelme ennek a témának,annak hogy leírja hogy "megerőszakolták" stb,semmi értelme az ég világon,attól még ugyan úgy marad minden,és amúgy is leszarom hogy mi történt vele,nem az én dolgom és nem tartozik ez senkire..
2012. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:

"semmitmondó téma", ehhez csak gratulálni tudok. gondolom, ha a saját lányotokkal (lánytestvéretekkel, unokával, akárkivel) történik ilyesmi, azt is csak elintézitek egy vállrántással, hogy ó, hát ez biztosan meg se történt, nem érdekes.

szégyellhetitek magatokat.

2012. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
0%

De minek írja ki ide?

Ne ezekkel legyen már tele az oldal,könyörgöm..

Ha mindenki ide írná a gondját baját tiszta káosz lenne az egész,nem érdekel te mit mondasz védd csak szegény kislányt,biztosan a legőszintébb ember,amúgy nagy baj lehet a fejében ha ide írogat,no comment

2012. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
bakker, tanulj már egy kis pszichológiát. istenem, ennyi észt.
2012. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!