Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet hátrány hogy szűz vagyok?

Lehet hátrány hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Egy fiúval mostanában jóban vagyok, de ő mr. Népszerű, mindenki imádja. Nagyon jó barátok lettünk, és elmond nekem mindent, hihetetlen mekkora szíve van, és hogy hogy játssza az eszét, amikor ott vannak a haverjai. Most összejött egy lánnyal, folyton két hetes kapcsolatai vannak, a harmadik randi után meg szexelnek.

És bár barátok vagyunk nekem még eszembe se jut, hogy randizni vele, mert nekem azért idő kell ahhoz, hogy vkihez közelkerüljek úgy is, irigylem ezeket a lányokat, hogy ilyen könnyen veszik a dolgokat.

Most ennyi lány után, van nekem esélyem nála így?


2012. márc. 4. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatban van, akkor egyáltalán miért gondolkozol ezen?
2012. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hát ha azt akarod hogy téged is csak emgkúrjön és otthagyjon akkor hajrá... de majd ne gyere ide sírni...
2012. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nála nem biztos hogy van, de én ilyen pasival össze se állnék! utálom ha valaki játsza a menő legényt a haverjai jelenlétében! és ez az összevissza barátnőzés...ghmm kösz nem! hagyd szerintem
2012. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mert ezek a kapcsolatok pár héten belül megszakadnak... vagyok neki én aki mindig ott van, mint legjobb barát, akihez jön sírni, és hazudnék ha azt mondanám nem fordult meg a fejemben mi lenne ha? csak valahogy idelyukadok ki.
2012. márc. 4. 00:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem szeretnél összejönni ezzel a sráccal. Csak akkor fog többre tartani a többi barátnőjénél, ha nem fekszel rögtön az ágyába. Ha valódi kapcsolatot szeretnél ez nem hátrány. És gondolom nem szeretnél egy lenni a sok közül.

Egyébként meg eszedbe ne jusson, h olyan akarsz lenni, mint ezek a lányok!

2012. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
téged is megkúr ,utána nem neked fog sírni, gyanítom nem te vagy az első akinek "mesélget" vígasztaltatja magátt és megkapja amit kell
2012. márc. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kérdésedben ott van a válasz... Ha össze szortírozod. :D (NEM) Egyébként az ilyen embereket úgy meg kéne alázni, hogy a szobájából se merjen kijönni legalább egy hétig. Kihasználni másokat, a legszánalmasabb dolog. Semmi féle képpen ne menj bele egy ilyen kapcsolatba. Kivétel a nem akarsz érzelmileg is keresztbe tenni neki. Bár ehez kell egy kicsi ész is :)
2012. márc. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
te is ribi akarszlenni es beallni a sorba, mint a tobbilany es hanyatt dolni neki? ne tedd
2012. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sajnáltatja magát , hogy téged is a trófeák közé rakhasson
2012. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!