Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőim nem tartanak normáli...

Barátnőim nem tartanak normálisnak, mi a véleményetek a helyzetemről? Kérdés alul.

Figyelt kérdés
19 éves leszek az idei nyáron, és még szűz vagyok. Átlagos lány vagyok,nem tartom magam szépnek,de rondának sem. Lenne pár fiú nem csak szexre, hanem párkapcsolatra is, eddig összesen 4 barátom volt, a legrövidebb fél a leghosszabb 8hónap.Eddig egyik sem értette meg, hogy a szüzességemet szerelemből szeretném elveszteni. Sajnos egyikbe sem szerettem bele, így nem engedtem nekik, ebből viták kerekedtek és szakítások következtek. Eddig egyszer voltam szerelmes, 16évesen egy 25 éves fiúba, aki nem akart kapcsolatot velem a korkül. miatt. Ekkor úgy döntöttem hogy pasizom, ha valakibe beleszeretek a kapcsolat közben akkor mehet... Barátnőim nem tartanak normálisnak, mert : "mi lesz ha csak 10 év múlva leszek megint szerelmes, akkor addig szűz leszek"? én erre azt felelem hogy igen, de valahol mélyen nagyon vágyom már rá, kíváncsiság furdal, de rettegek hogy megbánom. Olyan fordult elő valakivel hogy szex után kezdett beleszeretni a barátjába? Kicsit amiatt is el vagyok keseredve hogy az a fiú, aki majd az első lesz, hogy fog rám nézni ha esetleg nem most hanem majd csak 20-22 évesen történik meg?!!Kérlek normális választ adjatok, hülyéskedésre nem vagyok kíváncsi, elegen röhögtek már a problémámon.
2012. márc. 4. 02:39
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Kimaradt: Az eddigi 4 kapcsolatomból amelyik a leghosszabb ideig tartott, ott eljutottunk a pettingig, de a közösülést nem engedtem neki. Ujjazni sem engedtem magam, mert nem szeretném ha a szűzhártyám nem az a fiú szakítaná akibe szerelmes vagyok. Igazából azért jött ez az elhatározás, mert tudom hogy ha szerelemből lesz sokkal emlékezetesebb illetve jobb érzés is odaadni magam, voltam szerelmes így tudom milyen erős érzés ez.:)
2012. márc. 4. 02:44
 2/43 anonim ***** válasza:
37%

Azért az nem semmi, hogy 8 hónapig jártál úgy valakivel, hogy nem voltál szerelmes. Durva, hogy a srác addíg várt...


De áruld már el nekem, mitől olyan fene nagy kincs a szüzesség? Ha 16 éves lennél, azt mondanám oké, hogy szerelemből akarod elveszteni. Mondjuk nekem az az érdekes, hogy ennyire nem vagy képes bele szeretni valakibe. Veled valami gond van... Vagy magasak az elvárásaid vagy elég rideg vagy. Elég furcsa, hogy olyan emberbe beleszeretsz aki nem is akar téged, de abba nem akivel 8 hónapig együtt voltál.

Van egy olyan érzésem, hogy te csak akkor tudsz bele szeretni valakibe, ha te választod...


Egyébként meg fogod bánni. Persze mindenki mentegetőzik, hogy nem, de belül bánni fogok te is.

Tapasztalatból mondom. Nekem sem volt még senkim. Már most bánom... De az én sztorim egész más.


A szüzesség nem egy fene nagy dolog. Viszont célszerű olyannal elveszíteni, aki nem egy éjszakás. Az első alkalom sokaknak elég szar... Nem lenne jó, ha annak a tapasztalatából indulnál ki és felejtenéd el az egészet...



21F

2012. márc. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Megszerettem akivel 8 hónapig voltam, de a szeretet és a szerelem között nagy a kül. :) Amúgy nem maga a szüzesség a nagy dolog, hanem szeretném ha x év múlva ha nem leszek vagy ha együtt leszek azzal a sráccal, szép emlék legyen, és szerintem az csak úgy lehet. Egyébként a szerelmed nem tudod megválasztani :)
2012. márc. 4. 03:17
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőim nem tartanak normálisnak, mert : "mi lesz ha csak 10 év múlva leszek megint szerelmes, akkor addig szűz leszek"?"


Hát persze.

Ők a betegek: betegesen rettegnek attol, hogy szüzek maradjanak. Miért? Ezt csak ők tudnák megmondani. És Tőled is rettegnek, mert Te ott vag y élő példának, hogy van, aki szűz - tehát akár ők is lehetnének, nem muszáj megfelellési vágyból, rettegésből elkezdeni a szexuális életet (mint ők). És ez rossz nekik, mert ha nekik szar, legyen már másnak is az.:)

2012. márc. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
51%

Tudom, hogy nagy a különbség, de a szerelem csak egy rövid illúzió. A szeretet a lényeg. Ha megvolt a szeretet akkor igenis mehetett volna a szex. Sőt lehet hogy utána viszont bele is szerettél volna.



21F

2012. márc. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

"De áruld már el nekem, mitől olyan fene nagy kincs a szüzesség? "


Gondolom, Neked allandoan van szexualis vagyad, és keresed hozza a lehtosegeket.

Ez sokaknak eppen forditva van: az intim, elmelyult szerelmi viszony az, ami életre hivja a szexulais vagyat, addig ez nincs. Egyszeruen nincs. Minek akarna valaki olyat csinalni, amire nem érez kesztetest? Ennél-e polipot, ha nem kívánnád? Nem, mert félnél, hoyg nem is guszta az neked igazan, és félnél, hátha hánynál tőle. Ez ilyen.

2012. márc. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
100%

Hagy védjem már meg a kedves kérdezőt a saját példámmal.

Én például szeretni is alig tudok,nem hogy szerelmes lenni fiú létemre.Igaz nem vagyok szűz,de nem szerelemből.(Nem voltam még soha)

És bu*zi sem vagyok.

2012. márc. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
84%

"amiatt is el vagyok keseredve hogy az a fiú, aki majd az első lesz, hogy fog rám nézni ha esetleg nem most hanem majd csak 20-22 évesen történik meg?!!"


Nekem azt mondják, megnyilasra felhivo energiamezom van :), meg finoman tudok rákérdezni ezekre a dolgokra, szoval sokak elbeszeleset ismerem, és sokan vannak 30 felett is szuzek, sot sokan még később is kapcsolatteremtesi akadalyok miatt nem tudjak elkezdenia szexulais életuket, pedig angyon vágybak rá, es a szuzesseg elvesztesenek tipikus életkora az egyetemi évek és közvetlenul utána.

Bármi mást is hazudnak az emberek.... :)

Ennek nagy része "vetítés", majd 15 év mulva Te is meglátod, és átlátsz bizonyos dolgokat...:)

2012. márc. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
22%

03:23: A probléma ott van, hogy vágyik rá. Így az elméleted mindenestől megbukott. Idézem: "de valahol mélyen nagyon vágyom már rá"


Az hogy szerelemből akarja elveszteni, csak egy kitalált dolog. Ezzel hiteti saját magát.

Bőven elég a szeretet is ahhoz, hogy meg adja valakinek a bizalmat a szexualitáshoz.


21F

2012. márc. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

"Nekem azt mondják, megnyilasra felhivo energiamezom van"


Kik mondják ezt? Az erő gyermekei?

2012. márc. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!