Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretni akarom, de nem megy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács Julianna kérdése:

Szeretni akarom, de nem megy. Nem bízom a barátomban és ezért nem is tudok érezni iránta nagyon semmit. Mit gondoltok a helyzetemről?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg,hogy a barátom előttem elég sok csajjal volt és nem igazán voltak komoly kapcsolatai,pedig már 26 éves és még sem tudja,hogy kell bánni egy komoly barátnővel..vannak dolgok,amik zavarnak,de nem akarom neki mondani,mert azt akarom h magától jöjjön rá..de hogyan?? a kapcsolatunk elég bizalmatlan,pedig mindketten akarjuk egymást..szeretnénk együtt lenni,de nehéz leküzdeni a problémákat..legalábbis nekem..ő elsiklana felette,de én nem tudok..sajnos a gondolatait sem tudom kitalálni,de ő sem tudja a sajátját..nincs véleménye mikor beszélgetünk,vagy csendben marad mikor vmi olyan dologról beszélünk,amiben sztem biztos h hazudik..nem vagyok egy boszorkány típus..neki is mondtam,h nyugodtan mondja el amit gondol,mégha nekem nem is tetszik..az az igazság,h a legnagyobb problémám,h tudom h feleslegesen hazudik nekem...és nem tudom ráébreszteni arra,h teljesen felesleges,mert én igyekszem őt megérteni..meg mert am is tudom,h hazudik..az ilyen problémákat hogy lehet megoldani???
2012. febr. 1. 06:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszélgetés.. amíg nem hajlandó érdemben álaszolni a kérdéseidre, ill beszélgetni veled bármi komoly dologról nem lesz készen komoly kapcsolatra, akárhány futókalandja is volt, kapcsolati szempontból egy 13 évesnek felel meg ez a viselkedés..


Sajnos elég gyakori probéma, én se tudok a barátnőmmel igazán beszélgetni, nagyon hárítja a beszélgetést, mint ha nem is akarna velem beszéli.. de legalább nem hazudozik..


F/16

2012. febr. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy keresel olyat aki nem bax át. Ha eddig minden nővel ezt játszotta, miből gondolod, hogy pont veled más? Tudod az az érdekes, hogy az előtted lévők is mind azt hitték, hogy ővelük másképp lesz, aztán mégsem.


Na de majd te biztos megváltoztatod. :) (Ez volt az irónia helye, térj észhez)

2012. febr. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat..az az igazság h én is elég idős vagyok már h tudjam h általában ilyen helyzetben mindenki azt gondolja h majd ő más lesz a pasinak..én azt is tudom,h lehetek én is egy a sok közül,de azt is tudom,h a pasik többsége addig ilyen csak míg egy nő tényleg meg nem fogja..lehet nem én leszek az,de én SZERETNÉK az lenni...ismerem a pasikat már elég jól...felszínesen valóban ez a lényeg,h egy ilyen pasinak mindenki egyre megy..de emberek vagyunk és egy ilyen pasinak is lehetnek valódi érzései egy olyan nő iránt,aki érdemben olyan...vagy nem??
2012. febr. 1. 06:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet persze, de sosem fog olyan mélyen szeretni mint egy "normálisabb"..
2012. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dottorre ***** válasza:

Szerintem paranoiás vagy. Félsz,mert a barátodnak sok kapcsolata volt, és aggódsz, hogy nem fog megmaradni melletted. Ez így nem működik hosszú távon. Ha nem tudod elfogadni a tényt, hogy ő eddig ilyen ember volt (és egyatalán nem biztos, hogy nem pont melletted tud megállapodni), akkor inkább szakíts vele, és keress olyat, akiben meg fogsz tudni bízni, mert ilyen "ál féltékenységi" rohamokra senkinek sincs szüksége. Nekem is 20-on felüli bnőm volt már, mégis lassan másfél éve megvagyunk a párommal. De, konkrétabb példával illusztrálva a kedves Édesapámnak is iszonyú sok nője volt fiatal korában, aztán jött Anyám és megmaradt mellette a mai napig. Eljön az az idő, amikor egy férfi megkomolyodik, és megállapodik. Nem kell paranoiásnak lenni, érezni fogod, ha megcsal. Gondolom te sem 16éves vagy, aki még fiatal és naív, észre fogod venni az egyértelmű jeleket. Adj egy esélyt neki, és fogadd el, vagy ne tépjétek egymás idegeit.

25F

2012. febr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsot!!! ez nagyon bölcs meglátás és Édesapádnak meg Édesanyukádnak meg gratulálok!!! ritka az ilyen...amit írtál,pedig nagyon bölcs!!! köszi mégegyszer!:)
2012. febr. 1. 08:59
 7/8 Dottorre ***** válasza:

Hajjaj, köszönöm szépen, a szüleim nevében is. Örülök, hogy megfogott a hozzászólásom, mert elég gyakran le vagyok hurrogva, pedig csak a saját véleményem írom meg mindenről.

Remélem nálatok megoldódik a helyzet, sok sikert kívánok!

2012. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is köszönöm a tanácsot is és a jó kívánságot!!
2012. febr. 1. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!