Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves lány vagyok és nagyon...

Gáál Barbie kérdése:

16 éves lány vagyok és nagyon szerelmes.! Még nem voltam senkivel és a barátommal aki 20 éves most leakartam feküdni de egyszerűen nem jött össze. és elég cikinek tartom mert ez tuti az én hibám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 08:32
1 2
 1/11 omba ***** válasza:

Nem világos, mi az, hogy "nem jött össze", - de tutti nem a kezdő lány az oka!

ha meg szerelmesek vagytok, "hibás" nincs is!

2012. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérj tőle még egy kis türelmet. Ha te is nagyon szeretnéd, össze fog jönni. Beszéljétek meg, hogy neked miért nehéz nehéz, mitől félsz, és azt is, hogy mindketten szeretnétek, csak több idő kell hozzá. Szánjatok az előkészületekre hosszabb időt! Kényeztessétek egymást mindenféle más módon, amíg el nem oszlanak a gátlásaid.
2012. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát egyszerűen csak nem tudott behatolni!köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 6. 09:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Előfordult ez már mással is. Ne add fel, legközelebb több simogatás, kényeztetés. Te kényeztesd őt, hogy keményebb legyen, ő meg téged, hogy nedvesebb, puhább, oldottabb legyél. Menni fog!
2012. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak nem túl jó mert azt mondta nála még nem fordult elő ilyen
2012. márc. 6. 09:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nála nem fordult elő még ilyen... hehehe... másoknál meg ezerszámra fordult elő ilyen! Miért, mi ő, a környék nagy és hibátlan deflorátora?? Hát akkor most nála is előfordult ilyen. Nagy ügy! Szokjon hozzá, hogy egy valódi, használatlan, egészséges lánnyal találkozott, amilyennel eddig talán még soha! Ne legyen már olyan nagyképű az a gyerek.
2012. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Olyan nincs, h " tuti az én hibám"

Ezek szerint megfelelési kényszered van a partnered felé. Még nem állsz készen rá. Azért mert azt mondod, most akarod, az nem jelenti, hogy tényleg akarod, mert az érzéseknek/ félelmeknek nehéz parancsolni...


Orvosnál jártál már? Mert nem akarlak megijeszteni, de lehet ennek az oka szervi eredetű is, ezt érdemes lenne kizárni, főleg, hogy eloszlassuk az aggodalmadat. ( [link] )

Ha pedig nem tudott rendesen felizgatni, az megint nem a te hibád, viszont síkosítóval lehet előrébb lennétek, vannak nők akik nem nedvesednek eléggé, szexuális izgalmiállapottól függetlenül (pl rendkívül kevés folyadékot visznek be a szervezetükbe...)



Amúgy mi nem sikerült? Nem tudta átszakítani, vagy odáig el sem jutott?

2012. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nos van benne valami azért ennél többet kellett volna éreznem felé...azt mondta azért nem vagyok rá képes mert még nem csináltam..

jah és egészséges vagyok!

2012. márc. 6. 10:00
 9/11 omba ***** válasza:
100%

Figyu, ha lélekben ellenállsz, akkor nem kellene ezt erőltetni.

Amúgy meg, ha elég ügyes lett volna, elvarázsolt volna annyira, hogy menjen!

2012. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindegyik kommentben van egy kicsi igaz..
2012. márc. 6. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!