Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 eves lany vagyok es fulig...

15 eves lany vagyok es fulig szerelmes vagyok az egyik fiuba aki egyarant a legjobb baratom 8 eve ismerjuk egymast. Vajon lesz belole valami?

Figyelt kérdés
Ugyan azon a napon szakitottam en is a baratommal es o is a baratnojevel.egybeeses vajon? Nala voltam proiektet irni es elcsatant egy ket csok. S azota csak o jar az eszembe. De ha lealnek vele felek attol h o nagyon le szeretne fekudni velem es en ebbe bele is mennek annak ellenere hogy nem vagyok meg erre kesz :|. Minden fiu utannam van mindenhol s nem tudom hogy utasitsam oket vissza anelkul h megsertsem, mert nekem az az illeto fiu kene :|. Menyek bele a kapcsolatba? Vajon elveszlodik a baratsagunk?
2010. máj. 2. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan járjatok, de a szexbe csak úgy menj bele, ha készen állsz és ne csak azért, hogy ne sértődjön meg! Én is járnék a legjobb barátommal és ő is velem, de sajnos a távolság miatt nem lehet (az ország másik felében él), ettől eltekintve még vele fogom elveszteni a szüzességem a legközelebbi találkakor(:
2010. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
írni kellene inkább megtanulni sex előtt
2010. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az ertelmes valaszokat koszonom:)

maskulomben azert nem irok helyesen magyarul mert mas nemzetisegu vagyok ..( angol)

bocsi a helyesirasi hibakat

2010. máj. 2. 20:21
 4/4 anonim válasza:

szerintem evel nincs baj az 2. komit szard le mert egy paraszt...

és azt h, énis szerelmes vok egy csajba és nemtom h vele mivan de inkább barát legjobb haverom:D de bármi megeshet... :Dha nem állsz készen akkor nem kell még megcsinálni:D az 1. komi iroja meg merész xD

2010. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!