Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, ti megsértődnétek ha...

Lányok, ti megsértődnétek ha a barátotok nőnap alkalmából még virágot sem vesz nektek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Miért van olyan érzésem, hogy ez a kérdés is csak provokáció és kialakuljon itt egy oldalakon keresztül tartó vita?
2012. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha semmit, akkor igen!!!! Szerintem egy 60 ft-os csoki senki kasszáját nem terheli meg.. a férjemtől kaptam reggel, jó meglepi volt annak ellenére, hogy nem jövünk ki jól.

24/N

2012. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
24 vagy de már most bajok vannak a házasságoddal? szép munka.
2012. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15:06: amikor házasodtam még nem tudtam mivé változik. A gyerekünk születése egy "kissé" negatív irányba változtatta, pedig ő akarta jobban. Szerintem erről nem tehetek, maximum arról, hogy elvakított a szerelem...
2012. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
tanulság srácok: ne házasodjatok!
2012. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én lány létemre nem szeretem a virágot és ezt tudja is ezért inkább főz nekem valami finomat :P szóval nem nem haragszom érte.
2012. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kiadós szexnek örülnek a csajok a legjobban.
2012. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a virág a lényeg, hanem a figyelmesség, hogy eszébe jutottam. Persze ezt legkönnyebben egy szál virággal lehet kifejezni, szóval, ha még azt a pár száz forintot sem szánta volna rám, megbántódtam volna.
2012. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem a házassággal van a baj,hanem hogy manapság az emberek,olyannal is összeházasodnak akik csak megfelel,de nem tartják őt az "igazinak" ez a párkapcsolatoknál a legnagyobb baj,ezért vannak együtt,mert félnek nem lesz már,illetve nincs kedvük újra kezdeni az ismerkedést,egy kapcsolaton,házasságon sokat kell dolgozni,de mindkét félnek,és az is probléma még hogy csak az egyik fél akar javítani a helyzeten
2012. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy exemmel nőnapkor szakítottam. Nem vett semmit, gondoltam egye fene mit érdekel, hiszen még csak háromszor randiztunk. Majd meghívatta magát egy kólára. Aztán kérte hogy menjünk villamossal tovább. Mondtam neki ne, mert nincs nálam a bérletem, de menjünk mert úgy se büntetnek meg, meg majd vesz jegyet. Nem vett, és meg is büntettek 12 eFt-re. A sráchoz vágtam a büntetést, és soha többet nem álltam vele szóba. Szóval a virág hiánya érdekel azóta a legkevésbé.
2012. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!