Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mi a véleményetek az alábbi cikkről?

Figyelt kérdés

[link]

A korotokat is írjátok le.



2012. márc. 2. 00:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, az első két szó után kikapcsoltam. korotokat
2012. márc. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Ezt én se bírtam végigolvasni. Gratulálok kedves nők! 22/f
2012. márc. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Inkog Nito ***** válasza:
100%

Az egész egy nagy és undorító katyvasz.Rengeteg srácot ismerek aki tud főzni,miközben a barátnője kanyit se ért a főzéshez,például bátyám is ilyen példa.Jobb tanár vagyok mint a legtöbb nő(türelmes vagyok és többször elmagyarázom ha kell,nem csapok hisztit ha nem megy valami)Nem beszélek hanem meghallgatok válaszolok szóval normális társalgást is végre tudok hajtani.Szépíthetem én is a szobámat,a megfelelő poszterekkel képekkel,táblákkal,rajzokkal stb.Amúgy meg fúrás nélkül hogy lenne meg az a rohadt polc a falon?Vagy a függöny ami ha még egy nő barlangba lakik akkor is kell,mert az létszükséglet?Ez a cikk egy olyan nő keze alól került ki akinek fogalma sincsen a bár klisés,de szerintem logikus szerepekről.Komolyan mondom az ilyen örülne hogy lyuk van a seggén...Eddig sose kérdőjeleztem meg hogy miért nincsen férfi nap,de most szinte már követelni fogom hogy vezessék be.Komolyan mondom nem bírom az ilyet.Buta lényként mutat be minket és nagyjából azt írja le hogy nekünk kellene örülnünk hogy van a nő aki mindent meg old helyettünk.Pfej de utálom az ilyet -.-

18f

2012. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

én nö vagyok,de amint megláttam,hogy miröl szól a cikk én is kikapcsoltam!

fogalmam sincs,hogy ezt miért lihegik ennyire túl!

2012. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Azért nekem sikerült végigolvasni, mert már le akartam magam fárasztani valamivel.

Nekem kicsikét lihegős a srác és szvsz nincs rendben a lelkiismerete a nőkkel kapcsolatban (de lehet a férfiakkal sem). Szinte biztosra veszem, hogy magából, illetve az ismeretségi köréből indul ki. Így semmi értelme kritizálni a gondolatmenetét.

A bökkenő ott van, hogy szerinte minden (hetero) férfi ilyen.


Majd kisvártatva vettem a fáradtságot (mert még mindig nem fáradtam el egészen) és a cikkíró egy másik szösszenetét is elolvastam itt:

[link]

Kár volt. Minden világos. Lefáradtam, megyek aludni.


Minden nőnek jobb pasit!

47/F

2012. márc. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Feminista baromság.


Úgy állít be minket mintha mi valami ízléstelen,trehány,ügyetlen bunkók lennénk, titeket nőket meg úgy mint akik ezeket a balf*szokat kisegítik.


Nincs semmi bajom a nőnappal amugy és férfinapot sem követelek, de ez a cikk úgy szar ahogy van.

2012. márc. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is sikerült végigolvasnom ezt a mocskot. Én tisztelem a nőket úgy ahogy van, nem röstellek adni egy szál virágot vagy csokit, akármit a csajoknak, de amit itt összehordtak... Mondván, hogy miért is jár nekik... Biza menjen a kedves szerkesztő a bús pitsába.

Etesse a moslékát egy másik ökörrel.



21F

2012. márc. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Gergo_30F ***** válasza:
100%

szerintem azt írja a csóka, amit a dzsoj vezetősége, és a kozmó, hotmagazin, meg a többi hasonló fos közönsége elvár (az ő érdekében remélem legalábbis). komoly átfedés lehet a az ilyen hulladékok olvasói köre, és a fókusz, reflektor szintű, nulla tartalmú magazinműsorok nézőtábora között. aki egy pillanatig is komolyan veszi, meg is érdemli, hogy ilyen trágyával etessék az agyát.

egyedül azt sajnálom, aki mondjuk koránál fogva nem képes felismerni ennek a szennynek a hazug, hangulatkeltő, leegyszerűsítő mivoltát, és 13-15 évesen ilyen sz@rokra építve próbál apuci királylánykájaként énképet kialakítani, ill szocializálódni.

2012. márc. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
cím és a képek után kikapcs. durva általánosítás... mi lenne ha mindenkit egyéni emberként néznénk és kedveskednénk nekik kedv szerint ? -.-
2012. márc. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
a legnagyobb probléma a társadalmunkban hogy ilyen szennylapok,cikkek alapján tájékozódnak a nők és sajnos a legtöbbjük el is hiszi....
2012. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!