Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen az első alkalom lányok?...

Milyen az első alkalom lányok? Nagyon fáj az első együttlét egy fiúval? L.

Figyelt kérdés

2012. márc. 10. 19:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Shevy:

Nem kicsit féltem.. 16 voltam, a férfi 21-22. És kapcsolatról szó sem volt..

2012. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
22%
#11 te ribanc
2012. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

ma 19:33


ne itélj előre... csak kiváncsi volt... esetleg lelki gondja lehetett...

2012. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

12-es

Amíg nem vagy tisztában a körülményekkel, ne ítélkezz..

2012. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor avass be a körülményekbe mindket, loL! :D
2012. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem fájt, még jó is volt, nem is vérzett és csak 15 volta 21L
2012. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, de nem is élveztem. Ahhoz tudnám hasonlítani, mintha ritmikusan seprűnyéllel döfködtek volna, pedig én se gyerekfejjel csináltam először mint a mai tinik.
2012. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt (pedig arra számítottam, mert pici vagyok és vékony, hogy minimum szét fogok szakadni, mert elég méretes szerszámmal volt dolgom). Pár hét után feküdtem le a szerelmemmel, első pillanattól kezdve megbíztam benne, tudtam, hogy tudni fogja, mit csinál, pedig Ő is szűz volt még. Kellően felizgatott, gyengéd volt, és finoman bánt velem. Az aktust magát nem élveztem különösebben, az első orgazmusom rá kb 1-1,5 hónapra volt, de amikor reggel felébredtem mellette... ahhoz fogható nem volt. Olyan mértékű szeretet és szerelem nem volt még bennem, mint akkor és azóta... már lassan 9hónapja vagyunk együtt, és minden olyan csodálatos, amilyen az elején volt. 17voltam, mikor lefeküdtünk, és teljesen megérte várni Rá:) Mindenkinek ilyen elsőt kívánok. (:
2012. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fájt egy picit, nem tagadom, de ez annyira eltörpült az érzés mellett hogy szinte nem is számított. Nagyon-nagyon szerettem (szeretem) a férfit akivel megtörtént, nagyon régóta vágytam rá, nagyon az övé akartam lenni és nem tudom másképpen megfogalmazni, módosult tudatállapotban voltam. Nem volt orgazmusom de nagyon élveztem minden pillanatát, hihetetlen gyengéd volt velem és maximálisan bíztam benne, semmi félelmem nem volt. Utána pedig a karjában elaludni, hihetetlen jó volt.:)

Szóval ne félj a fájdalomtól mert ha megfelelő partnerrel csinálod és fel vagy rá készülve akkor hihetetlen élmény lesz.:)

2012. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Elnézést, hogy itt kérdezek, de úgy gondolom beleillik a témába. Ha pl. a nő nagyon szereti a párját és vágyik rá, készen is érzi magát erre, viszont elég szűk az jelenthet gondot?
2012. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!