Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vagyom a szexre de nincs...

Vagyom a szexre de nincs kivel csinaljam es meg szuz vagyok es mindjart 18 eves leszek. A kerdes az h varjak meg arra h legyen egy szerelmem es vele csinaljam eloszor vagy probaljam meg massal h tul essek rajta?

Figyelt kérdés

van amikor nincs batorsagom hozza h elkezdjem de van amikor mar nagyon is van.


rendes es oszinte valaszokat varok...ti mit gondoltok?


2012. márc. 13. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én sokat gondolkozom rajta mi lesz ha 20évesen se lesz semmiféle szexuális élményem. Folyamatosan nő a vágy legalább 23 éves korig, szal egyre kiéhezettebb leszek ez ügyben. :/ Vajon elmegyek akkor majd egy ribihez vagy még várni fogok? Sokszor még most is úgy érzem, hogy de jó lenne elmenni... aztán megtorpanok hogy akkor életem végéig arra fogok emlékezni hogy az első szex egy 10ezresbe került??? -.-

Nehéz ügy, próbálkozom addig mindenképp. Nem lehet olyan lehetetlen összejönni vkivel, bár eléggé úgy tűnik, hogy az de vmhogy megcsinálom! :/

F18

2012. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hat igen azert ribihez csak ne menj.Valahogy sikerul majd nekunk is.Lehet h meg nem jott el a mi idonk vagy nem tudom.Addig jatsz te is magaddal :D nekem is azt tanacsoltak itt feljebb :D OK az egy dolog de ha mar anyit jatszol magaddal nem lesz baj belole? ez a nagy kerdes?! Ferfiaknal nem okoz impotenciat es lanyoknal valamilyen mas problemat?!
2012. márc. 13. 22:07
 13/15 anonim ***** válasza:

Velem csinálhatnád! :D

Privi!

2012. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem okoz problémát, nagyon jó és természetes dolog! :D

De arra vigyázz, hogy mivel és hogyan játszol. Ilyenkor még a legapróbb dolgok is nagy örömöt tudnak okozni, ne akarj "még többet", mert akkor a kevesebb már nem lesz olyan jó! Hogy világos legyen, írok példát: pl ha attól is már könnyedén elmész, ha csak a csiklódat simogatod, akkor ne sürgesd az ujjazást. vagy ha 1 ujjal is jó, ne csináld még kettővel, mert utána 1 már kevés lesz! Szóval az intenzivitást csökkentsd, amennyire csak tudod. Csak szép lassan adagold. Mert ha pl hozzászoksz az erősebb simogatáshoz, akkor a gyengéd már nem lesz olyan élvezetes. na érted ugye :)

2012. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
micsoda kamu,még válaszolni se válaszolt.
2012. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!