Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hallott valaki síró hangot...

Hallott valaki síró hangot szüzesség elvesztésekor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez egy elég idióta, paranormális jellegű kérdés. Évekkel ezelőtt, miután elvettem az aktuális barátnőm szüzességét, kimentem a fürdőszobába, visszafelé tisztán hallottam egy zokogó, sírásra emlékeztető hangot, az egész csak 2-3 másodperc volt. Megijedtem, azt hittem a barátnőm megbánta a dolgot, vagy fájdalmat okoztam neki, siettem megvigasztalni, de nem volt semmi baja, mosolygott is, csak kicsit zavarban volt. Ennek már jó 8-10 éve. Azóta olvastam cikkeket a neten, megakadt a szemem még régebben egy olyan íráson, hogy valamilyen afrikai törzsben él egy legenda, hogy az ártatlanság istennőjének, vagy valami hasonlónak a sírását néha lehet hallani, miután egy lány elveszti a szüzességét.

Van esetleg valaki, aki tapasztalt hasonlót?


2012. márc. 26. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de én átirányítalak másik kategóriába mert itt úgy is csak hülye válaszokat fogsz kapni
2012. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Amikor Harry Pottert megtámadta egy dementor a vonaton, akkor ő az anyja sikítását hallotta.

Amúgy tényleg más kategória.

2012. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
36%
afrika messze van, bolond vagy te.
2012. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
nem kellett volna bedrogozva szexelni
2012. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Próbáljátok ki, hogy a barátnőd veszi egy a Te szüzességedet, egy strapponnal! Lehetőleg hirtelen és minél nagyobbal! Akkor biztos, hogy megint lesz sírás!
2012. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na igen, ha valaki megtalálna egy straponnal, abban az esetben biztosan sírnék :D


Meg nem, nem voltam bedrogozva, meg őrült sem vagyok. :D

2012. márc. 26. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Hülye cucc az az LSD. Örülj, hogy repülni nem tudtál!
2012. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Üdv!

Szerintem kérdezd meg ezt egy másik kategóriában, ott értelmesebb válaszokat fogsz kapni. Amúgy igazad lehet.

2012. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!