Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves és szűz vagyok,...

22 éves és szűz vagyok, tanácsokat kénék, mit változtassak?

Figyelt kérdés

Sajnos életemben nem sikerült még egy párkapcsolatot sem kiépítenem. A következő információk adottak rólam: BSc diplomám van, jövőre végzek Mesteren és utána még szeretnék tanulni. 2 idegen nyelvből van felsőfokú nyelvvizsgám és érdekel a művészet, klasszikus zene stb. Sajnos rengeteg hasonló korú lányt csak a bulizás érdekel. Én életemben egyszer voltam diszkóban, akkor sem tetszett.


Rettenetesen gátlásos, és visszahúzódó vagyok, sokak szerint jó fej, de mégis, eddig kb. 40-50 lánynál próbálkoztam és vagy barátzónába raktak(ennyit arról, hogy a bunkóság hiánya előny), vagy megijedtek és visszautasítottak. Sokak mondogatják(inkább idősebb nők, anyukám barátnői), hogy jó képű vagyok, de szerintem ez hülyeség, mivel nagyon, kihangsúlyozom, nagyon pattanásos az arcom (kb. 14 éves korom óta folyamatosan), ami miatt az önbizalmam is mínusz végtelen fele konvergál. Mindent kipróbáltam, semmi se jött össze, bőrgyógyász kenőcsöt írt fel, ami nem használt... gyógyszeres vackokat meg nem használhatok mert szívgyógyszert szedek. Sőt olyan is előfordult, hogy egy ismeretlen lány(haverom ismerőse) spontán azt mondta, hogy undorítóan nézek ki és hányni tudna, ami ismételten drasztikusan csökkentette az önbecsülésemet.


Már-már kezdem feladni, mivel reménytelennek látom az egész helyzetet... Minden lánynál, akikkel eddig megismerkedtem, a bulizás, italozás, cigi, esetleg drog volt a nyerő. Elég szegény is vagyok, ami szerintem egy másik befolyásoló tényező(méghogy a boldogsághoz nem kell pénz...). Illetve volt egy-két lány akire ezek a tényezők nem illettek, de ők szimplán barátzónába raktak.


Egyetemen(!!!) a csoporttársaim a hátam mögött kibeszélnek, hogy mennyire szerencsétlen vagyok, esetleg homoszexuális is és az igazat megvallva kezd elegem lenni. Azért mert engem nem érdekelnek a lepusztult szórakozóhelyek? Ugyan már...

Tény, hogy eléggé furcsán viselkedek a lányokkal, amit többen észrevesznek, de ez pusztán a zavarban lét és a tapasztalatlanság következménye.


Hogy öntsek magamba önbizalmat, mit változtassak?

22/F


2012. márc. 29. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

azt élvezd amit csinálsz, és amid van, ne azután sóvárogj ami nincs. Tudod nagyon sokan szeretnének felsőfokú nyelvvizsgát és mester diplomát, még sincs sokaknak. A pénz miatt ne aggódj, mivel tanult vagy, így könnyen elhelyezkedhetsz egy jól fizető munkahelyen.


A pattanás miatt meg igenis menj bőrgyógyászhoz, csak ne ahhoz ahova eddig jártál.


Olyan lányokkal barátkozz, akik nem ilyen bulisok, vannak művészi lelkű lányok, csak szerintem te nem veszed őket észre. Na meg jó nincs is sok de van.


A lányok meg azért utasítanak vissza, mert erőlteted a kapcsolatot fűvel-fával, meg görcsösen szeretnéd, és ezt a lányok érzik. Kinyalni sem kell egy lány s.ggét, persze nem is kell nagyon bunkónak lenni vele.


Ha majd eljön az időd, akkor nem kell majd erőltetned, jön magától. Nekem sincs barátnőm, nem is volt, de rájöttem h nem kell erőltetni, mert annál rosszabb. Élvezd amid van, amit csinálsz, és majd eljön a szerelem is előbb utóbb.

Akik meg elutasítottak, ne foglalkozz velük, valamikor még jó lennél nekik, meg örülj neki h ilyen számító r.bancokkal nem jöttél össze....


A homoszexuális kibeszéléssel meg ne törődj, sokaknak nincs barátnője az egyetemen.

2012. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Egyél élesztőt! Esküszöm, hogy rengeteget segít~
2012. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ha szerzel nekem 2 felsőfokú nyelvizsgát szerzek neked egy csajt.Áll az alku?
2012. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A pattanásokra van megoldás. A "szívgyógyszer" (gondolom valamilyen béta-blokkoló) miatt elvileg szedhetsz isotretinoin tartalmú gyógyszert, ha mégsem, akkor vannak ilyen hatóanyagú krémek, amik szintén nagyon hatásosak (pl. Isotrexin, mert ebben még antibiotikum is van). Ha az utóbbit már próbáltad, akkor viszont tényleg csak a tablettás forma segíthet.


Az pedig túlzás, hogy minden lányt csak a buli érdekel. Viszont, mindenképp ajánlott lenne eljárnod legalább az egyetemi rendezvényekre (szakest, évfolyam est, ilyen-olyan hét, bál stb), mert ott van a legjobb esély az ismerkedésre. Ha pedig kéthetente egyszer lenézel a haverokkal egy igényesebb clubba, akkor se dől össze a világ. Félre ne érts, nem azt mondom, hogy minden este a pultot támaszd, viszont ha egy lány (nem kell partylotyónak lennie) meghallja azt, hogy életedben 1x voltál bulizni, és az se tetszett, akkor finoman szólva egy "kocka űrlénynek" fog tekinteni... Ha nagyon utálod a diszkót, akkor ott vannak a koncertek vagy egyéb alternatívák. És így az önértékelésed is fejlődni fog egy kicsit, mivel szokod a társasági életet.


A "szegénység" (ami szerintem ott kezdődik valójában, amikor valakik nem tudják a hó végén kifizetni a számlákat, csak ha 10 napig zsíros kenyéren élnek) pedig szintén nem akkora hátrány. Hidd el sok lány van, akik eltartják a csóró hapsijukat (mellesleg, nem is csúnya lányok!). Arról nem is szólva, hogy akkor se jár azonnal automatikusan barátnő, ha több pénzed van az átlagnál (nekem elhiheted, mondjuk én válogatós vagyok :D).


A barátzónáról pedig annyit, hogy akkor kerülsz bele, ha bátortalanul (értsd: töketlenül) próbálkozol. Gondolom, hogy te is az a típus vagy, aki hetekig/hónapokig fényesre nyalja a kiszemelt lány popsiját, ami után nagy nehezen megereszt egy erőtlen próbálkozást. Jobb a határozottság, és jobb korán a lényegre térni, mert ha elhajt, akkor 3 hét "kedveskedés" után is elhajtana...

2012. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Próbálj meg bulikban ismerkedni tudom hogy enm szereted de ott sokkal oldódottabak a dolgok.

16/L

2012. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat!
2012. márc. 31. 00:46
 17/18 anonim válasza:

Laposüveg+Absinthe=Önbizalom

Önbizalom+Szöveg=Pi... Bújj bújj zöld ág zöld levelecske...


Most komolyan ÖNTS magadba önbizalmat, ha nem szeretsz inni akkor keress valami olyan italt aminek jó az íze és idd azt.

Nem kell berúgnod, csak feloldod kicsit a gátlásaidat, abból ahogyan a kérdést elővezetted az jön le, hogy nem vagy idióta, és ha anyukád barátnői nem hazudnak neked (és erre szerintem nem lehet okuk) akkor jóképű is vagy, és a csajok csipázzák az eszes jóképű srácokat. Ha van egy kis eszük akkor felfogják, hogy a pattanások elmúlnak, ha meg egy pattanás miatt nem jössz be nekik akkor biztos kiszexuált nagy kurtizánok, és egész nyugodtan elküldheted őket az édesapjuk fa-szára.

2012. ápr. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy kicsit hasonlítasz rám. Te is szűz vagy, és ha van 2 felsőfokú nyelvvizsgád, akkor úgy gondolom, tehetséges lehetsz. Én megmondom mit agyaltam ki magamnak, ami talán neked is jó lehet:


1. gyakorikerdesek.hu :-) (neked való klubok, stb.)


2. komolyabban: én megpróbálok híres lenni. Nem akarom úgy érezni, hogy egy lány úgy érzi, hogy nem vagyok valami nagy. Amúgy is híres akarok lenni, mert pénz nélkül másképp nem nagyon tudom befolyásolni a világot jó irányba; a hírnév és a siker a társkeresésben is kapóra jöhet. Nem tudom, te miben tudnál és akarnál híres lenni, engem leginkább a könyvírás érdekel (esetleg a zeneszerzés?). Ha más nem, a hírnévből meg lehet gazdagodni abból meg szerezni egy nőt.

2012. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!