Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, hogy a barátnőm...

Mit tegyek, hogy a barátnőm ne féljen a szextől?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szeretnék lefeküdni, de ő még szűz, és fél hogy fájni fog neki majd. Mondtam neki, h óvatos leszek meg minden. Amikor együtt vagyunk és a kezemmel izgatom, vagy nyalom ő nagyon élvezi, de amikor szeretném neki betenni, olyankor megijedt és leállít.

Tanácsokat kérnék, hogyan segítsek neki.

Én 25 vok, ő meg 21.


2012. márc. 29. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Gumi van a kukidon olyankor,amikor be szeretnéd neki tenni?
2012. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Egyáltalán nem kell félnie

ha már teljesen felizgult akkor eléggé benedvesedik ahhoz hogy ne fájjon.

mivel első alkalom lehet érezz majd egy kicsi fájdalmat de nem nagy dolog

2012. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
olvassatok együtt szakkönyveket. akkor nem csak hallja, amit ígérgetsz, hanem talán el is kezdi komolyan venni, hogy tényleg foglalkoztat a dolog. sokszor (még többször) mondd neki, hogy nagyon fogsz vigyázni rá, mert azért sok lánynak ez elég félelmetes.
2012. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És ilyenkor a gumi már rajta van a micsodádon? Mert ha nem akkor a fájdalomtól való félelem és a terhességtől való félelem együtt okozhatja azt hogy visszaretten.

Legalább az egyiket zárd ki. Vedd elő a gumit szex elött, helyezze fel ő, ha ezt megteszi az már felhívás keringőre.

2012. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazt akartam kérdezni, mint a többiek. Gumi?...
2012. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen van rajtam gumi.
2012. márc. 29. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!