Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megujjaztak es fájt szerintete...

Megujjaztak es fájt szerintetek most elvesztettem a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Most volt a napokban amikor megujjazot valaki de o az elso azelott csak en ujjaztam magam es nem fajt, de amikor o csinalta mar nagyon fajt! Most pedig felek..

2012. márc. 30. 08:51
 1/9 anonim válasza:

...nem kell félni??mitől félsz???...

..amúgy lehetséges..,de nemhiszem....

nyugodj meg!!!!!!!!!!

2012. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En arra is gondoltam, hogy lehet hogy, csak azert fajt mert o durvabban csinalta es en magamnak tudom hogy mi a jo es lazabban csinalom.
2012. márc. 30. 08:56
 3/9 anonim ***** válasza:
ennyit a figyelmes, gyebged szexpartneredrol :P Meg aztan miert felnel attol ha fajt? Mar elmult nemde?!
2012. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mitől félsz? a szüzességed csak akkor veszted el, ha pénisz járt benned. ameddig nem, addig szűzhártya ide vagy oda, szűz maradsz.


valszeg azért fáj, mert még ő is tapasztalatlan, és durva volt. miért nem szóltál neki?

2012. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megkerdezte h nem faj? s azt mondtam hogy de de ne hagya abba.
2012. márc. 30. 09:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Úristen a mennyben!
2012. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem akarja elveszíteni a szüzességét az nem fekszik le senkivel és nem ujjaztatja meg magát. Valószínű, hogy ettől még szűz maradtál ( kivételek persze mindig vannak ) de valami nekem az súgja, hogy Te nem csak ezért aggódsz. Az is zavar Téged, hogy a barátod dúrva volt és fájdalmat okozott, ezt pedig nem tudod hogyan add a tudtára. Egyszerűen mond meg neki, hogy legyen figyelmesebb veled mert neked ez így nem jó.
2012. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak akkor veszted el a szüzességed, ha egy pasi jól megdug a FARKÁVAL!!! a szűzhártya sokmindentől kiszakadhat, pl. sport, tamponhasználat, maszturbálás, stb. szerinted ettől már nem is vagy szűz??
2012. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mar nem vagy szuz,sot TERHES VAGY!
2012. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!