Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy hosszú csókolózás...

Ha egy hosszú csókolózás során levenném a pólóját, mit gondolna? (részletek vannak) L/16

Figyelt kérdés

Barátommal 10 hónapja járunk. Ő 17 én 16. Nagyon szeretjük egymást.

Csomószor csókolózunk,simogatjuk egymást (egyenlőre ruhástul)... Nagyon rendes,és nem akar lerohanni,vár rám.

Azt gondoltam,hogy lassan kicsit továbbhaladhatnánk. Szerintetek ha pl. a következő csókolózás után levenném a pólóját, akkor rögtön azt gondolná,hogy most szex jön?

Csak mert én még nem szeretnék vele lefeküdni,csak gondoltam,hogy kicsit továbbhaladhatnánk.

Vagy mit gondolna?

Írjatok légyszi! :)


U.I.: Nemrég feltettem egy hasonló kérdést,amiért bocsi,de ez most mégis kicsit más.


Előre is köszönöm a válaszotokat:


2009. jún. 15. 18:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
* nem csókólózás után,hanem közben... :) elírtam...
2009. jún. 15. 18:45
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem akkor azt gondolná már,hogy kész vagy lefeküdni vele........!!!!!!!!
2009. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De ha csak csókolgatnánk egymás felső testét,meg simogatnánk,akkor se lenne csalódott... Vagy igen? Mit gondoltok?
2009. jún. 15. 18:48
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez atól függ hol csináljátok.

-ha othon, vagy valami kevésbé nyilvános helyen szerintem egyértelműen arra gondol,..... én is ezt tenném.

De szerintem ha elmondod a párodnak előtte hogy mit tervezel, és miért, biztos belemegy.

2009. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Sztem először csak nyúlj a póló alá és simogasd a hátát, majd puszilgasd a nyakát, mert ha rögtön leveszed a pólóját lehet hogy azt hiszi le akarsz vele feküdni
2009. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De nemrég beszéltünk róla. És mondtam hogy a szexel még várni szeretnék. Nagyon megértő volt,és azt mondta,hogy ne érezzem kellemetlenül emiatt magam. És hogy várjunk addig,amíg nekem jó. :)


Nemrég beszéltünk erről. Így is azt gondolná,hogy szex jön? ...:)

2009. jún. 15. 18:55
 7/18 A kérdező kommentje:
A hátát szoktam cirógatni,és ő is az enyémet... ÉS imádja...és én is.. :) (na de ki nem) :P
2009. jún. 15. 18:56
 8/18 A kérdező kommentje:
írjatok még légyszi:P
2009. jún. 15. 18:56
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

2.vállaszoló v.ok.

ha egyszer megbeszéltétek akkor mi a baj??????

........tedd meg.

2009. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Én is azt gondolnám a barátod helyében így h szex következik csak meglepiként akarod, és ezért mondtad neki h még várni szeretnél vele, majd mégis letepered hirtelen :P sztm az a legtisztább ha valahogy tisztázod előtte a szándékaid :D én legalábbis elég csalódott lennék ha rögtön az első gondolatom az lenne, hogy "nafene, mégis meggondolta magát és máris akarja velem", közben meg nem lenne semmi mert valójában tényleg nem akarod még, csak ezt ő nem tudja :)
2009. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!