Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Átszakadhatott már a szűzhártyám?

Átszakadhatott már a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok. Olvastam, hogy sportolás közben is átszakadhat és barátnőm anyukája aki védőnő azt mondta, hogy menstruációkor is sérülhet vagy akár át is szakadhat, személytől függ.Már lassacskán 5 éve lovagolok és már 12 évesen megjött. Lovaglás közben nem éreztem semmi fájdalmat. Vagy amikor ilyen módon szakad át a szűzhártya akkor nem is kellene éreznem semmit?

Azért kérdezem mert már tényleg vágyom az orgazmusra de a szűzhártyámat nem szeretném így átszakítani mert fontosnak tartom, hogy az a barátommal történjen meg.

Nem szeretnék nem ide tartozó és cseszegető válaszokat, köszi.


2012. ápr. 5. 17:15
 1/6 anonim válasza:

Szerintem ha sportolás közben veszíted el, akkor is fájdalommal jár. És arra, hogy megtudd meg van-e még, ajánlom a tükröt. :) vagy az óvatos kitapintást.

Egyébként ha orgazmusra vágysz, ott van még a csiklóorgazmus, amit a csiklód izgatásával tudsz elérni és szerintem az se egy rossz dolog :) (meg egyébként is, a hüvelyi orgazmus elérése sokkal nehezebb).

2012. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk pár mondatból, hogy van -e még szűzhártyád, de szerintem feltűnt volna, ha kiszakad.Talán az ujjaiddal megvizsgálhatod, hogy megvan-e még :).

17/f

2012. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%
a lovaglástól nem veszíted el a szüzességed. a szüzesség egyenlő az ártatlansággal, aminek nem az a lényege h lovaglás közben szakad-e ki a szűzhártyád. a véleményem szerint a szüzességed elvesztése meg a szűzhártya kiszakadása két külön dolog. attól hogy te lovagolsz vagy már régóta menstruálsz és esetleg már szűzhártyád sincs a szüzességed a barátoddal fogod elveszíteni. :D és talán még jobban is jársz ha a szűzhártyád nem a barátod szakítja ki, mert enyhe vérzéssel is járhat, ami nem túl jó dolog.
2012. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2012. ápr. 5. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
harmadik, senki sem feltételezte, hogy a 16 ées kérdező ne lenne szűz illetve ártatlan, attól még, hogy nincs(?) szűzhártyája :)
2012. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utsó. azért írtam le amit írtam, mert nekem úgy jött le, hogy ő olyan komolynak gondolja a szűzhártyaszakadás dolgot, mintha a szüzességét vesztené el. azért írtam le mert hátha neki egyenrangú a kettő. de ha nem akkor sorry. :D
2012. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!