Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy a korombeli...

Dévboy kérdése:

Miért van az, hogy a korombeli lenézik srácok/lányok lenézik a szüzeket (én is az vagyok 18F), ez olyan mértékben felkúrja az agyam. Mivel többek ők, ha én a szerelmet keresem, csak nem jön össze? Legyetek kedvesek normális válaszokat adni!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmivel sem többek, én nem nézek le senkit,sőt sokszor becsülni tudom az olyan embereket akik nem 13 évesen veszítik el a szüzességüket egy szórakozóhely wc-jében . lehet ez szélsőséges példa volt, de ne adj az olyan véleményére aki csak azzal tud felvágni h nemi életet él
2012. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na és a korodbeli lányok honnan tudják, hogy ki szűz?
2012. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos,én nem nézem le azokat akik szüzek. Szerintem azért lehet,mert azt hiszik,hogy akiknek 18 éves koruk körül még nem sikerült tartósabb kapcsolatot kialakítaniuk azok valami miatt hibásak. Ez ugyanolyan, mint akik azt hiszik,hogy akik 15-16 évesen veszítik el azok csak a szex miatt csinálják és nem gondolnak rá,hogy valaki megtalálhatja már akkor is a szerelmet. Én pl. szerelemből vesztettem el 16 évesen és még mindig együtt vagyok a barátommal, már 2 éve. L/17
2012. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kiezhanemén válasza:
Érdekes, én több korodbelit ismerek, lányt fiút egyaránt, és még majdnem mind szüz :) szóval csak a duma megy náluk, és csak nagy a szájuk. Max nem kell mindenkinek tudnia azt, hogy Te elvesztetted már, vagy sem.
2012. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy szórakozóhelyen vesztettem el 13 évesen. Utána találtam meg a barátnőmet 16 évesen.
2012. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is rohadtul kiakaszt! De nem kell foglalkozni velük, írtó szánalmasak...
2012. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!