Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a legjobb barátnőm iránt lassan már szerelmet érzek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok leszbikus, és ilyet még nem éreztem senki iránt, de nem tudom eldönteni hogy mit érzek iránta.
2008. dec. 29. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg van benned egy kis biszexuális hajlam. Nincs ezzel semmi gond, másnál is előfordul.


Azt, hogy mit érzel csak te tudod, ebben senki más nem tud segíteni.


Egyébként teljesen normális vagy.

2008. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányoknál ez elég gyakori, kevés olyan van, aki nem próbál ki valamit másik lánnyal.
2008. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
normális az én is a legjobb barátnőmmel járok.vagyis volt legjobb barátnőm mer már a szerelmem.:)
2008. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

én igazából nem akarok vele járni, vagy nemtom, csak úgy érzem, h a baráti szeretet átalakult szerelemmé..de lehet hogy nem csak meghülyültem:S na mindegy

melyik a jobb..ha elmondom neki..vagy ha hallgatom, és kínoz az érzés, hogy nem tudok mit kezdeni??

2008. dec. 29. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, míg Te sem vagy biztos benne, mit is érzel, ne ronts rá ezzel. Én is kaptam már hasonló "vallomást". Az illető nagyon jó barátnőm, és igazából valahogy éreztem, hogy hogy is gondolja. Nagyonnagyonnagyon szeret, úgy érezte, hogy valahogy mélyebbre kerültek az érzései, mint korábban voltak. Egy buliban kissé a pohár fenekére nézett, ez okozta az őszinteségi rohamát és felhívott. :) Igazából nekem jól esett, nem éreztem úgy, hogy kínos lenne és tudom, a fiúkat szereti. A kapcsolatunk nem változott meg ettől, de nem biztos, hogy a Te barátnőd is lazán fogadná a dolgot.

Úgy gondolom, sokan (főleg a pasik) gondolják úgy, hogy a lányok kíváncsiságból nagyon gyakran kipróbálják ezt is, különösen, ami a lánykoleszokat illeti. Az én tapasztalatom más, 2 esetet tudok csak a környezetemben, akik tényleg ennyire kíváncsiak voltak, és közülük egy sem jár jelenleg lánnyal. Szóval szerintem ez nem olyan gyakori, viszont, amit Te írtál, hogy valakit annyira meg tudunk szeretni, hogy már azt sem tudjuk, hogy ez mi is, az tuti jóval több van.

A lányoknál természetesebb az is, ha megölelgetik, megszeretgetik egymást, vagy nagy sustorgások közepette egy ágyban alszanak el, mégsem történik "semmi". Egy hímnemű páros esetén viszont ezek a dolgok már elég érdekesen néznének ki. :) Talán ez az egyik ok, hogy miért is olyan jó nőnek lenni :D

Ha mégis szeretnél valamit tudatni a lánnyal, mondd azt neki, hogy annyira szeretlek, hogy már nem is tudom mennyire :)

2009. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!