Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúként félek a szextől!...

Fiúként félek a szextől! Értelmetlen ez a félelem? (lent olvashatjátok bővebben kifejtve)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tényleg nagyon akarnék már szexelni, de attol parázok hogy mivan ha a csaj kinevet azért mert csak 15 centi/felfelé görbül. Másik ha meg is történik akkor híreszteli rólam összes ismerős rajtam fog röhögni.3ik meg ha elsőre nem vagyok jó második alkalom meg nem lesz akor az marad meg benne hogy nem vagyok jó mert most osztálykiránduláson (4 napos) ott lesz egy érdeklődő csaj aki tesz kisebb célzásokat szóval értitek. vettem a "jelet" csak lépni kell.

15/f



2012. ápr. 9. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

CSAK olyannal ajánlatos elveszíteni,,akit szeretsz.Ezáltal megbízol benne,és ő tuti nem nevetne ki.

Ne kis hülye tinip*csával csináld,hanem Ő-vel!


Úgyhogy ez még korai neked szerintem.

2012. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
69%
ááá szerintem még nincs itt az ideje neked! várj még vele!
2012. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
csak már üveget lehet vele karcolni meglátok egy jócsajt azonnal..
2012. ápr. 9. 20:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Érdeklődő csaj? Jól sejtem, hogy ő is 15 éves? Mert akkor arról szól neki, hogy végre elmondhassa magáról, hogy megtörtént, és akkor biztos lehetsz benne, hogy mindenki tudni fog mindent. Ha ilyen félelmeid vannak, neked korai a szex, a 15 éves lánykának meg pláne. Várj pár évet, szexelj egy felnőtt nővel, teljesen más kategória lesz, benned sem lesznek félelmek, hidd el! A kis tiniribit meg felejtsd el !
2012. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
aza tinik*rva szerintem már nem is szűz.
2012. ápr. 9. 20:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól félhetsz max, hogy az elsőnél valamiért neberezelsz és nem áll fel.
2012. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

az a jó ha felfele görbül.

volt 1 olyan pasim, akinek mereven valahogy lógott, és nagyon nehezen tudta betenni, az szörnyű volt.

a 15 centi is tökjó, az rendesen kielégít valakit, aki még nincs totál széttágulva.

ezek miatt nem nevetnek ki, teljesen normális farkad van a leírás alapján.

sok sikert! :)

2012. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
szintén 15 vagyok, ugyanilyen mérettel. ! :D de komolyan!! :D és egyáltalán nem lényeg h mekkora ugyanettől paráztam hogy nem lesz megelégedve vele a barátnőm, de tulajdonképp imádja : )
2012. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Várj még vele pár évet, ne egy olyan tinip*csával veszítsd el a szüzességed, aki már több f*szt fogott mint kilincset.

Nem éri meg, a 15cm meg pont ideális a te korodban, ne aggódj, nőni fog az még! :)

2012. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy hajlandóak voltatok válaszolni zöldkéz ment ;)
2012. ápr. 10. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!