Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 év feletti szűz lányok,...

20 év feletti szűz lányok, mennyi idő után feküdtetek le a barátotokkal? 24/L (szűz, de jelenleg kapcsolatban)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 19:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Pontosítok: olyannak szól a kérdés, aki 20 éves kora után veszítette el a szüzességét
2012. ápr. 10. 19:52
 2/14 anonim ***** válasza:
Én 23 éves koromban veszítettem el, tudom nem ez a kérdés, de 23 éves voltam mikor utóbbi kapcsolatom indult, és 2 hetet vártunk, nem eröltette én is akartam. 26/l
2012. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 voltam,kb. 1 hónap után csináltuk először.Mivel már másfél éve ismertem a barátomat,az egyik legjobb haverom volt,így túl voltunk már az ismerkedős szakaszon és eléggé meg is bíztam benne.Nem bántam meg,mert azóta is együtt vagyunk.

22L

2012. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
31%

Szerintem attól is függ, hogy hány éves a barátod. Ha mondjuk 30 körüli, nem lehet sokáig váratni, mert más rámenősebb csaj rányomul...

Ha ő is 24-25, akkor tovább várhatsz.

2012. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
29 éves a párom.
2012. ápr. 12. 13:32
 6/14 A kérdező kommentje:
De szerintem egy 24-25 évesre is rányomulhat egy rámenősebb csaj. Arra gondolsz, h. a 30 éves már lehet, h. jobban engedi, h. rányomuljanak, és lefekszik a másik csajjal? Mert szerintem ez nem feltétlenül a kortól függ.
2012. ápr. 12. 13:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességem. A párom 31 volt. Másfél évet várt rám. Most lesz a 3. éve hogy együtt vagyunk.
2012. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem a kor számít. Ha úgy érzed szereted, bízol benne, akkor kívánnod kellene az érintését, az ölelését. Nem tudom mennyi ideje vagy ezzel a 29 éves fiúval, de biztos ő is már nagyon vágyik a szexre és sokáig nem szabad éheztetni, mert rossz érzés amikor átöleled, ő kíván de nem kap meg!

Én sem tudtam milyen rossz, sokszor aludtam a párommal szex nélkül, mígnem megtörtént, csodálatos volt.

Azóta nálam is beindult ez a kívánósdi és tudom milyen rossz amikor szeretkeznék vele, de ő más műszakban dolgozik, vagy beteg, fáradt.

24 évesen ne hezitálj sokáig ha tényleg szereted. Védekezzetek rendesen és ennyi. Vagy mitől félsz? A fájdalom nem olyan egetverő mint ahogy sokan leírják, csak a srácnak érteni kell a dolgát, rendesen meg kell adnia neked az előjátékot, és csak azt amire azt mondod jólesik. :)

Szóval mióta vagytok együtt és miért nem szexeltetek még?

2012. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
1 hónapja vagyunk együtt, ezért még korainak gondolom. Előtte nem ismertem őt, de persze most már egyre jobban megismerem. Kívánom az érintését, ölelését, csókját, simogatását, persze. Nem tudtunk olyan sokat találkozni ezalatt az 1 hónap alatt, ill. ha találkoztunk, akkor sem tudtunk sokáig együtt lenni, ezért gondoltam h. picivel több időt kellene még együtt töltenünk a szex előtt. Ő már szeretne lefeküdni velem, de tudja, h. szűz vagyok, és mondta, h. várni fog. Persze nem akarom nagyon sokáig megváratni. De azért azt sem akarom, h. olyan nagyon könnyen kaphatónak tűnjek. Egyébként még nem aludtam ott nála. Aztán lehet, h. nagyon hülyén gondolkozom, de ez van. :)
2012. ápr. 13. 08:03
 10/14 anonim válasza:
28%
Egy egészséges 29éves srác minimum heti 2x igényli a szexet. Ha egyedül lakik és nem néz ki rosszul, akkor meg is kapja. Szerintem azt kell mérlegelned, hogy tényleg akarod-e hogy mással csinálja, amíg te az időzítésen gondolkodsz. Olyan csak a mesében létezik, hogy egy srác több hónapig önmegtartóztat.
2012. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!