Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz, hogy lányként 13 éves...

Gáz, hogy lányként 13 éves korom óta nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 00:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ribanc maradsz örökre.
2012. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Hát nem annyira gáz ha nem felelőtlenül csinálod.Én 15 éves koromban vesztettem el, de olyannal akivel másfél évet együtt voltam utána.
2012. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
58%
nem gáz 2012-be.
2012. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
Én még vártam volna a helyedben!!! Én nem tartalak egy szánalmas ribancnak,mint ahogy jó páran,de nem is az én dolgom. Remélem legalább védekeztél és nem bántad meg!
2012. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
30%

Nézd, ez senki másra nem tartozik, csak Rád. Neked kell eldönteni, hogy ezt hogyan ítéled meg magadban, ebbe senki nem szólhat bele! A kérdés feltevésből arra következtetnék, hogy nem mostanában történt a dolog, mégis foglalkoztat valamiért, és nem sikerült megbékélned ezzel. ha tudod az okát, könnyebb dolgod van, ha nem, magadban gondold végig és próbáld meg lezárni.

Ez tényleg olyan döntés, ami csak Rád tartozik. És így utólag már nem sokat tudsz tenni, csak elfogadni. Ha még nem érzed magad elég érettnek a szexhez, most sem késő abbahagyni és megvárni, amíg az leszel.

Kitekintésként saját példa: kb. 13-14 voltam az első alkalommal, nem volt különösebben nagy szerelem, részemről nagyobb volt a kíváncsiság és egyáltalán nem bántam meg a dolgokat, de azt is éreztem, hogy még nem kellene teljes lendülettel belevetnem magam a dolgokba, még nagyon kicsi vagyok az esetleges következmények kezeléséhez. Utána néhány évig nem is voltam mással. Viszont a következő pasi, akihez közöm volt, megerőszakolt. és legalább ezért baromi hálás vagyok, hogy nem ő volt az első. tudom, hogy ez elég kirívó eset, csak azt akartam, hogy lásd, van ilyen is. és ne rágd magad a múlton, mit, miért, hogyan kellett volna, hanem ha lehet tanulj belőle, és lépj tovább.

2012. ápr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
11%
szerintem nem gáz ha te ugy érzed h kislányként már fejlett vagy akkor ez a te döntésed meg külömben is ha akartad akkor nem gáz :D
2012. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Gáz de ha már így alakult megtanithatnál :P
2012. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
10%
Úristen.. Mindenkinek joga van a szexhez... irigyelitek tőle vagy mi a franc? -_- Ha tud vigyázni mi a fenéért ne tehetné, ha jól esik neki. Semmi baj nincs ezzel. Csak ne essen teherbe és kész...Gyűlölöm az ilyen előítéletekkel rendelkező embereket. Az jobb, ha szétveti az ideg a szexuális vágyakozástól? Ha ennyire ellenére van valakinek a szex, akkor ő ne tegye. 20-30 évesen sem kötelező csinálni. Ha pedig szarul esik hogy te ennyi idősen nem tehetted meg, sajnálom. CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ANNYI A NEGATÍVUMA A 13-19 ÉVES KORBAN VALÓ SZEXNEK, HOGYHA TEHERBE ESIK VÉLETLENÜL A LÁNY, KÉNYTELEN ABORTUSZRA MENNI, AMI VESZÉLYES.
2012. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Utolsó. Nem normális dolog hogy egy 13 éves lánynak egyáltalán szexuális igényei vannak. A probléma itt kezdődik.
2012. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem a te korodban semmi értelme nem volt ennek, de így utólag semmiképp ne bánd meg, mert bedepresszionálsz, na és annak abszolút semmi értelme. Én is csináltam már olyant, amit nagyon megbántam, de már úgy érzem, hogy elég volt a bűnbánatból. (Szerintem hallgass ezután rockot, az megtaníthat erre arra, és ne vedd szívre mások véleményét.) 14/L Ja és én eddig tökéletesen megéltem pasik nélkül, sőt még nem is smároltam, szóval szerintem nem olyan nehéz így élni...

2012. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!