Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek majd, hogy tapaszta...

Mit tegyek majd, hogy tapasztaltnak tűnjek?

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok,a barátom már nem az.Jövő hétvégén lefekszem vele,de nem tudom,hogy mit csináljak majd,hogy ne tűnjön úgy,hogy nekem ő lesz az első.Szeretem meg minden,de neki eddig leginkább tapasztalt barátnői voltak és nem akarok neki csalódást okozni.
2012. ápr. 15. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem okozol vele csalódást, ha tapasztalatlan vagy. A legtöbb fiú szereti a kis szende, aranyos lányokat.

Csak az a nagyon bosszantó, amikor egy pontnál leragad a lány, pl. már jelezte, hogy szeretné az aktust, de utána habozik, mégse, mégis, mégse, összefeszíti a lábát, hirtelen visszahúzza a bugyit, az már tényleg bosszantó tud lenni.

De ha jelzed, hogy még szűz vagy, a partnered óvatosabb lesz veled, gyengéden fog veled bánni. Csak engedd el magad, és hagyd, hogy kényeztessen, jelezd neki, hogy mit igen, és mit nem, akkor nem lesz ott gond.

2012. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy szűz vagy, ne akard megjátszani, hogy már nem vagy az! Nem értem... miért tartják egyesek a szüzességet cikinek? Mindenki volt egyszer szűz, nem?

Mióta vagytok együtt amúgy? A kérdésedből ítélve nem túl régóta, ha még olyan kapcsolat sincs köztetek, hogy ezt elmondd neki...

2012. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne tapasztaltnak tűnnöd? Milyen kapcsolat az, ahol nem tudják rólad, hogy még szűz vagy??? Ez inkább érték, semmint ciki.


Szerintem jobban jársz, ha ezt letisztázod a barátoddal, egy tapasztalatlan lánnyal sokkal óvatosabban, finomabban kell bánni az elején, ha ezt nem tudja, abból lehetnek csalódások, főleg neked.

2012. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

látom a látszat világban szeretsz élni.. grat...


Ezek szerint nem bízol a párodban..

2012. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!