Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy próbáljak meg tapasztaltn...

Hogy próbáljak meg tapasztaltnak tűnni? SOS

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni egy nálam idősebb férfivel(akit már régóta ismerek,de csak most kezdtünk el találkozgatni) és le szeretnék feküdni vele...

Csak az a baj,hogy én még szűz vagyok és Ő ezt nem tudja.

Attól félek,hogyha elmondanám neki,akkor már nem szeretne velem lenni meg bénának gondolna...


Hogy próbáljak meg tapasztaltnak tűnni?


Köszönöm a normális válaszokat!


2011. okt. 16. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
mond el neki nyugodtan.
2011. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz csak látszat kapcsolatot tartani?

Mondd el neki, én jobban értékelném, minthogy színészkedj mekkora király(nő) vagy, mikor egy kis félős nyúl vagy valójában.

2011. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Úgyis látni fogja ha még szűz vagy... ha itt lesz az ideje elmondod neki,cserébe gyengédebben fog veled bánni cserében, és te is jobban fogod élvezni!
2011. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy próbáljak meg tapasztaltnak tűnni? "


Sehogy, felesleges. Ha elmondod és nem érdekled többé, akkor megúsztál egy még nagyobb pofára esést. Ha komolyak a szándékai akkor meg tetszeni fog neki, hogy nem feküdtél le fűvel-fával.


26/F

2011. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Pedobear Approves!
2011. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jézusom.... Meg ne próbáld eltitkolni előtte! Csak saját magadat hozod borzasztó kellemetlen helyzetbe! Nyugodtan mondd el neki, sőőőőőőt... ! MUSZÁJ! Teljesen másként fog veled bánni, gyengédebben, ami természetesen neked is jobb, minthogy az első alkalommal vadul tövig bevágja úgy, hogy te sírva menekülsz, és soha többé nem akarsz szexuális kapcsolatot létesíteni.
2011. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát te totál hülye vagy már ne haragudj.

Szerinted azért van veled egy pasas mert tapasztalt vagy?,

Szerintem ha megtudja hogy hogy ő volt neked az első még jobban fog szeretni. Nem számít hogy milyen tapasztalatlan vagy a szexbe. Sőt szerintem még jobis egy tapasztalatlant rávezetni a dolgokra. Van benne izgalom meg kihívás. Max elmondod neki az ágyban ha odakerül a sor. :P :)

2011. okt. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!