Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges hogy terhes lett?

Lehetséges hogy terhes lett?

Figyelt kérdés
Nemrég lefeküdtem a barátnőmmel pont miutánmegjött rákövetkező nap és panaszkodik arra hogy néh fáj a hasa. olyan fél órákra. 2 hét alatt 5-6 alkalom volt mikor így fél órára fájt a hasa. ja meg az első pár napban rossz közérzete volt. Szóba jöhet az hogy terhes?
2012. ápr. 15. 14:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
a megszakitás is védekezés, csak kevésbé hatékony......
2012. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nagyon hatékony... Mi is a menzesz 6. napján feküdtünk le, megszakítással, 12 hetes kismama vagyok! Nekem senki ne mondja, hogy hatékony akármennyire is. :)
2012. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy miért az interneten keresik a választ, elmész a boltba fiam, veszel egy tesztet és ENNYI. De neeem, te inkább hagyod, hogy a barátnőd 2 héten keresztül parázzon, amúgy is orvoshoz kellett volna mennie ezzel, ha terhes, ha nem. Idióták
2012. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!