Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki lett azért terhes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lett azért terhes, mert a fogamzásgátlónál nem várt még egy hónapot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van olyan aki úgy lett terhes, hogy első naptól szedte, és amint elmúlt a menstruáció kieg. védekezés nélkül voltak együtt a párjával? (Időben bevette, nem hagyott ki stb)


Kíváncsi vagyok, mert van olyan aki egy hónapot, van aki két hetet javasol, és van aki szerint első naptól okés...



2012. ápr. 12. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért azt szerintem te is beláthatod, hogy ha itt válaszolnak is páran, az nem túl reprezentatív felmérés.

Pl. ha beírják 10-en, hogy szexeltek az első naptól és nem lettek terhesek, akkor levonod azt a következtetést, hogy első naptól véd?

Ugye nem?

Egy hónapot igazán ki lehet bírni óvszerrel.

Ennyit már csak megér, hogy az ember biztonságban érezze magát.

2012. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
anyám azt mondta hogy én is ezért születtem...
2012. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszadó:

Szerintem azaz egy hónap nem oszt, nem szoroz. Csak nagyon kíváncsi vagyok :]

2012. ápr. 12. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyesmit a nőgyógyásztól kell megkérdezni, megmondja. Ha másképp nem megy, el kell olvasni a tabletta tájékoztatóját, benne van.
2012. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyébként véleményem szerint nem írnak baromságot a tájékoztatóba, mert maguk alatt vágnák a fát.

Ha első hónapban teherbe esnének a nők, biztos menne a perelés.

Nyilván mielőtt forgalomba hozzák a tablettákat, végeznek vele klinikai vizsgálatokat. Gondolom azt is megnézik, hogy már első hónapban megakadályozza-e a peteérést vagy sem.

Ennek ellenére, ha tablettát szednék, vszínűleg várnék egy hónapot, biztos ami biztos.

2012. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj, a félreértések elkerülése végett: nem azért kérdezem,mert én vívódnék, és ismerem a tájékoztatókat. Csak tényleg az érdekel, hogy ki mikor hagyta el pl. az óvszert, és hogy lett-e baj belőle, hogy nem várt! : )
2012. ápr. 12. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Én eleinte úgy voltam, hogy kivárom az 1 hónapot, az a tuti..:)

A tájékoztató szerint 1. szemtől, a doki szerint ha nagyon parázok, várjak 1 hetet.


Hát végül 2,5 hét után csináltuk gumi nélkül, nem bírtam tovább várni :P

2012. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én mindig is paráztam, mert barátnőm megszakítással csinálták, és 2 hónapig simán menstruált ,mert megbujt a baba. De nagyon cuki.... bár az én szüleim kinyirnának ha 19 évesen terhes lennék

AM.. mi az óvszert is megszakitással használtuk,ha esetleg elszakadt volna.

Egyszer később huzta ki, és elszakadt... azonnal esemény utána tabletta.... nah én totál kiborultam.


Elkezdtem szedni a Volinát, a mens első napján, tehát elvileg védettséget nyújt. Kóstolgattuk egymást simán... a mens elmult 2 nap után... picit bátorkodtunk, de utána elhasználtuk a maradék óvszereket, a biztonság kedvéért.

Nem lett semmi baj, hogy az első héten kicsit vakmerőek lettünk.

2012. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ahogy elkezdtem szedni az első héttel kezdve védekezés nélkül vagyunk a párommal és nem lettem terhes. Pontosan kell szedni ennyi a lényeg :) De mindenki ugye más genetikával rendelkezik szóval lehet, hogy csak szerencsém volt de nekem védett már az első héttől a tabletta :)
2012. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!