Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy vibrátorral veszítsem el...

Egy vibrátorral veszítsem el a szüzességem 13 évesen?

Figyelt kérdés
Egy ideje szoktam maszturbálni, de csak a csiklóorgazmusig jutottam el. És ez már mániámmá vált. Nagyon jó érzés és szeretnék egy vibrátort. Már nézegettem a neten és lenne rá pénz meg minden csak nem akarom, hogy a szüleim megtudják. Mit csináljak ?

2012. ápr. 16. 14:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
szerintem még várjál vele. A kérdésre a válasz meg, hogy NE.
2012. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%

szerintem is varjal vele :)

az nem baj, ha felfedezed a tested, de ne vidd tulzasba. raersz. boooooven raersz meg :)

2012. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
81%
Khm... addig vagy szűz amíg pénisz nem járt a hüvelyedben. A vibri nem számít annak, szóval azzal nem veszítenéd el.
2012. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
22%

szerintem vegyél nyugodtan vibrátort (neten is rendelheszt, diszkrét csomagban küldik ki)

én is használom és nagyon szeretem, több is van, pedig párkapcsolatban élek (feldobja az előjátékot is)


persze fontos a fantázia és húzd el jó sokáig, ha egyedül tudsz maradni, szánj rá időt, ne kapkodd el


ha megtanulsz élvezni, felfedezed a tested, akkor majd a barátodnak is meg tudod mutatni, mit szeretsz


ez teljesen normális és egészséges dolog


ha nem akarod elveszíteni a szüzességedet, akkor pici, análvibrit válassz, ez kb. ujjnyi vastag, így simán feltolhatod

csak mindig vigyázz a higiéniára


lehet kapni többfunkciós darabokat is, amik pillangószerűen a csiklócskát izgatják, miközben maga a vibri a hüvelyedet kényezteti, na ez a gyönyörök netovábbja!


de az ujjaiddal is játszadozhaszt, főleg a hüvely elülső falán, ott van a G-pontod

úgy masszírozd, mintha valakit hívogatnál, lassan, de erőteljesen, nagyon fogod élvezni


illetve ott van még a popsi is, idővel lehet, hogy őt is felfedezed és még klasszabb örömökre találsz

van, akinek a popsija is jól ingerelhető,


én is közéjük tartozom!


szóval mindent szabad, ami jólesik!

2012. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
a szuzességed csak egy fiu tudja elvenni sex kozben.használhatsz vibrátort,de attol még szuz maradsz.
2012. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%
mi a francnak egy kislánynak vibrátor? amúgy az nem tudja elvenni a szüzességed
2012. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
65%

mindenki azt vesz és akkor amit akar


a szűzhártyát pedig vibrátorral is át lehet szakítani, tehát ebben a fizikai értelemben igenis el lehet vele veszíteni a szüzességet


max. ez nem igazi együttlét, hiszen nem fiú hatolt be, hanem egy dildó

2012. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Rékcsi ***** válasza:
79%

A szűz hártya átszakadása fáj valakinek jobban valakinek kevésbé. A sex minimum két emberes feladat ne legyél hülye és ne dugdoss fel magadnak vibrátort. Csak egy évvel vagyok idősebb nálad, de ledöbbent hogy milyen idióták a kortársaim.

( oda kéne figyelni felvilágosító órán )

2012. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 ani88 válasza:
93%

"szerintem vegyél nyugodtan vibrátort (neten is rendelheszt, diszkrét csomagban küldik ki)

én is használom és nagyon szeretem, több is van, pedig párkapcsolatban élek (feldobja az előjátékot is)"


Már ne is haragudj, de te ezt a tanácsot egy 13 éves lánynak adtad. Nem kell csodálkozni, ha már 13-14 évesen szülnek, meg abortuszra járnak a fiatal lányok.


Kedves kérdező! Azzal tényleg semmi probléma nincs,ha felfedezed a tested, de ne ess túlzásba. A másik pedig, azért félsz, hogy a szüleid megtudják, mert te magad is érzed, hogy ez a dolog még korai. Tehát amikor elég érett leszel ahhoz, hogy szexuális segédeszközöket vegyél igénybe, hidd el már nem lesz ciki a szüleid előtt sem.

2012. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%
négyes, te nem vagy normális. remélem, a gyerekednek is ezt ajánlod 13 évesen, hogy nyugodtan vegyen vibrátort. Egy gyereknek ajánlottad, könyörgöm! 13 évesnek!!!
2012. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!