Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tegyem túl magam ezen?...

Hogy tegyem túl magam ezen? Beszéljek a dologról?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem a legjobb barátommal,akinek barátnője van.


Nem is az zavar a legjobban,hogy megcsalta velem a barátnőjét(akiért amúgy minden srác odavan a városban és úgy néz ki,mintha egy magazinból lépett volna ki),hanem hogy nem tudom hogy kezelni a dolgot.

A dolog szombaton történt,a héten nem fogok suliba menni(anyáék úgy tudják,hogy megfáztam,ami végül is igaz,de nem vagyok olyan rosszul),de a srác folyamatosan hívogat,viszont félek felvenni.

Anya mondta,hogy ma délután volt itt,amikor aludtam,de be akart jönni,de anya mondta,hogy nagyon beteg vagyok,jobb lenne,ha nem jönne fel a szobámba.


Nem tudom,hogy mit akar mondani,de nem akarok foglalkozni a dologgal...Tudom,hogy ez óvodás viselkedés,de ő mindig is a menők közé tartozott,én visszahúzódó vagyok és egymás ellentétei vagyunk.Igazából nem is tudom,hogy vagyunk/voltunk legjobb barátok.Én többet érzek iránta,mint sima barátság régóta,de neki mindig új barátnői vannak,így ezt sosem tudnám elmondani neki és lehet,hogy ő nem úgy érez,mint én.



Nem vagyok tini-ribi,sosem volt barátom,sosem voltam olyan,mint a "menő lányok".



Lehet,hogy azért hív,mert nem akar velem többet beszélni...Rengeteg lány szerelmes belé,a suliba minden lánynak van egy olyan időszaka,amikor belé szerelmes.De nekem eddig nem volt és azt hittem,hogy nem is lesz,mert sosem beszéltünk.Utána egyre jobb lett a kapcsolatunk és teljesen beleszerettem.



Mit csináljak?Beszéljek vele?Mégis mit mondjak neki?



2012. ápr. 17. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Megtetted, vállald a következményeket! Állj elé, beszélj vele, viseld el, bármit mond, légy nagylány, ha akkor az voltál!
2012. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

elmondja a amit gondol, majd te is elmondod amit gondolsz. ha nagyon idióta lenne, vigyél magaddal egy bögre forró kávét. a kellő pillanatban tudni fogod, hogy miért. :D

20/F

2012. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

beszélj vele, hogy mit szeretne mondani..amúgy mikor eljöttél tőle , nem beszéltetek meg valamit?

tedd tisztába magadban hogy akarsz e valamit tőle, mivelhogy legjob barátod igy gondolom tudod milyen a jelleme,vedd számitásba mennyire lenne szükséged rá, te tudod milyen fiúk fognak meg..bár még biztos tök fiatalok lehettek, bár igy necces hogy van barinője, akkor nem szereti ha megcsalja,igy nem megbizható, mennyi idősek vagytok?

24/L

2012. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Háááát...nem nagyon tudtunk beszélni,mikor eljöttem tőle,mert akkor még aludt.A nővérével beszéltem pár szót és mondtam neki,hogy mondja meg az öccsének,hogy sajnálom,hogy nem tudtam tovább maradni.Utána olyan hülyén mosolyogva rám nézett és mondta,hogy biztos az öccse is sajnálni fogja,hogy nem tudtunk együtt reggelizni.


Megmondta a mostohatesóm,hogy nem kéne ott aludnom náluk,de azt hittem,hogy bírok uralkodni magamon és nem veszek így el az érzéseimben.


Túl jól ismerem,tudok a balhéiról és tudom,hogy imádja hülyíteni a lányokat és eddig egyik barátnőjénél sem maradt meg túl sokáig.De szeretem és ezen nem tudok változtatni és velem olyan más,mint a többi lánnyal...


15 leszek május végén,Ő 15 éves.

2012. ápr. 17. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:

"és velem olyan más,mint a többi lánnyal..."


A többi lány is ezt érzi, hidd el.

2012. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gechire nem biztos h ezt érzik... ha vmi menö joli csaj aki " a magzinbol lépett ki" az lehet ugy van vele h van egy pasim ye ribi vagyok... beszélj vele és mond el mit érzel és tartsd meg. már mint a fiut szal probáld me,g nem elvesziteni nem ok nélkül csalta meg veled a csaját. öt nem szereti te nyujtassz is vmit stb. Hoditsd el és csuma.
2012. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

"Nem vagyok tini-ribi"

áh nem :D

2012. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam ribinek,mert nem vagyok az.Attól,mert lefeküdtem valakivel,akit szeretek,még nem vagyok az...Tudom,hogy őrültség volt,de akkor nem gondoltam a következményekre.
2012. ápr. 19. 11:22
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Áltasd magad nyugodtan,de az hogy lefekszel egy fiúval akinek barátnője van..az csöppet ribis.vállald a következményeket ha már széttetted a lábad..
2012. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nem lehet, hogy esetleg ő is igy érez, ha már hivogat mindig? :)

sztem beszélj vele.

2012. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!