Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Éreznem kéne valami nagyon...

Éreznem kéne valami nagyon különlegeset szüzesség elvesztése után? Ti éreztetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nagyon jó volt, stb, de azt hittem, hogy utána ilyen különleges aura fog körülvenni vagy nem tudom:DDD de semmi extra, csak jó és kész.:) Másnál is így volt?
2012. ápr. 22. 20:14
1 2
 1/14 anonim válasza:

Mit vártál? :D

Ez olyan mint a 18. szülinap.... egyszer csak megtörténik és el is múlik...

2012. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt. annyit filóztam rajta...aztán megtörtént a barátommal és ennyi. túl sokat agyaltam feleslegesen
2012. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele, hogy azt hittem, majd sokx eszembe jut, de semmi nem történt xD Ha most nem teszed fel ezt a kérdést, lehet megint nem jut eszembe a dolog egy jó ideig xD Igazából mindig elfelejtem, hogy már nem vagyok szűz =))
2012. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a lányok mindig azt hiszik hogy ez egy olyan nagy dolog.közben meg csak megtörténik és kész
2012. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nah, akkor jó..azthittem velem van a baj:)))
2012. ápr. 22. 20:26
 6/14 anonim ***** válasza:

Mit vártál, b@kker? Hogy átlényegülsz, mint Krisztus a mennybemenetelkor? :D

Szálljunk már le a Földre, emberek.

2012. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Semmit nem érezél......se fájdalmat, se élvezetet?

Hány éves vagy?

2012. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom miért lihegitek túl ezt a szüzesség témát, úgy is fog még járni bennetek elég f.sz...Abszolút nem nagy dolog elveszíteni, csak mindenki híreszteli ezt a nagy "változás, meg utána minden más lesz" dumát a sok kis h.lye meg be is veszi.20/L
2012. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból úgy vagyok/voltam kódolva, bár szerintem mások is, hogy az olyan szavakat/érzéseket, mint pl. a szeretlek, ne haragudj, bocsáss meg és a köszönöm (persze, ha azok tényleg úgy vannak és jelentősek) nagyon nehezen mondom ki...olyankor nehezen jönnek ki a hangok a torkomon, mintha képtelen lenne megszólalni a szám.. Mindennél és mindenkinél jobban szerettem/szeretem a fiút, akivel lefeküdtem/"elveszítettem" a szüzességem (a neki adtam kifejezés jobban tetszik nekem), előtte talán 1x vagy 2x mondtam neki...úgy hogy "én is (szeretlek)". A lényeg annyi, hogy miután lefeküdtünk, majd hazakísért, elváláskor éreztem, hogy most! Szívből jött és tényleg úgy érzem és nem bírtam visszatartani :) Meg persze utána még jobban kötődtem a sráchoz és akármi lesz is, úgy érzem mindig is kötődni fogok hozzá és örökké szeretni fogom.
2012. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én most hétvégén vesztettem el és ugyanez... nem érzek semmi különlegeset.:D
2012. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!