Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért hagyott ott a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hagyott ott a barátom, mert kiderült, hogy még szűz vagyok. és nem ő volt az első. Tényleg ennyire ciki egy szűz lánnyal járni? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Mit csinálok ennyire rosszul?

22 éves vagyok és még szűz, mert az Igazira vártam... de ahány fiúval összejöttem eddig, mind otthagyott, amikor megmondtam nekik, hogy eddig még senkivel sem voltam.

Az első srác 1 hónap után dobott ki, és azt mondta, neki nincs ennyi ideje az ő korában, hogy ennyit szórakozzon velem, meg hogy rám várjon, és szerinte jobb, ha még most befejezzük.

Nagyon összetörtem, de a barátnőim azt mondták, mindenki kifoghat egyszer 1-1 bunkót, és nyugodjak meg, majd jönni fog olyan srác, aki értékel... Ehhez képest a 2. barátom semmivel sem volt jobb. 2,5 hete jártunk, amikor megpróbált lefeküdni velem. Én akkor megmondtam neki, hogy még tapasztalatlan vagyok, mert gondoltam, jobb ezt még az elején tisztázni, hogy ő is tisztában legyen vele és ehhez képest a barátom fogta magát, felöltözött, és azt mondta, hogy akkor inkább hagyjuk, mert egy szűz lány neki túl macerás, és nem vagyunk egymásnak valók, ugyanis ő az olyan lányokat szereti, akinek van már tapasztalata és nem kell tanítóbácsisat játszania...

Szörnyen kiborultam, de megismertem a 3. barátomat... ő nagyjából ugyanazt mondta nekem, mint az első párom, csak ő másfél hónap után tett lapátra... az indok megint az volt, hogy én még szűz vagyok, és nincs ideje "kivárni", amíg én késznek érzem rá magam, meg amúgy is, túl sok gond van a szüzesség elvételéből... :S :(


Tényleg ennyire selejt vagyok?? Úgy érzem, hogy a szüzességem miatt értéktelen vagyok, és mindig semmibe vesznek a pasik... Már arra is gondoltam, hogy nem érdekel, legközelebb lefekszem az első jött-ment akárkivel, csak hogy túl legyek már rajta, de aztán sose visz rá a lelkiismeretem. :(

Viszont abból is elegem van már, hogy mindig emiatt kapok kosarat. :S


Mit csináljak? :(


22/L


2012. márc. 8. 10:58
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%

Engem meg éppen akkor hagynak ott a lányok különböző indokokkal, mikor elmondom, h még szűz vagyok.


29/F

2012. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
58%
Ha találkozol egy rendes férfivel,akkor ez nem lesz probléma. Az eddigi barátaidnak nem te voltál a fontos,csak a stex. Nem kell őket sajnálni. Ne a fiatalok között keresgélj,hanem a 26-27 évesek között.
2012. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
38%

Én nem keserednék el a helyedben.

Viszont sajnos mindenkinek igaza van.

A pasik maximum másfél hónapot képesek várni, azt is csak akkor ha tudják, hogy szűz vagy.

Ebben a korban vannak szükségletek, és a pasiknál ez a szükséglet jóval erősebb mint a nőknél.

Hogy mennyire vagy tapasztalt vagy sem, az nem jellemző, szerintem emiatt senki nem ró meg.

A másik dolog, a pasik félnek a szüzektől, mivel az első sosem lesz az egyetlen, ezt ugye érted...

2012. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
nee! figyelj igen, vannak ilyenek. biztos szexre hajtottak csak, ha annyira kellettél volna nekik, ez nem lett volna akadály. azt mondtad az igazit várod, akkor még jó hogy kiderült, nem ők azok. nem neked való pasikat fogtál ki, de ez még csak 3 ember. és ha több lenne, akkor is általánosítás. sajnálom hogy így alakult. engem ilyen helyzetben nem hagyott ott a barátom, és bevezetett mindenbe. Mit csinálj? keress tovább. és akinek nem vagy jó úgy ahogy vagy, hát ilyen az élet, mindenkinek vannak igényei. keresd a hozzád valót.
2012. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a kérdező ésaz első válaszoló pont össze illik!

Nah jó viccet félretéve!Szerintem meg fogod találni azt az embert aki értékesnek fog tartani!Amugy meg nagyon értékesek azok a lányok akik még szüzek!Én tuti nem dobnák senkit azért mert szűz!Söt jobb mert nem járt benne egy csomó f..sz mint a mai 16-21 éves lányoba

2012. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
60%

mert ilyen sztereopítiák vannak elterjedőben, hogy a szűz lányokra sokat kell várni, képesek az utolsó pillanatban megijedni és aktus előtt leállítani a srácot, vagy mivel sokáig vártak, annyira megtetszik nekik a szex, hogy ki kell próbálni mással is és elhagyják a "beavatójukat" stb.

sajnos ezek általában igaznak is bizonyulnak, ezért menekülnek a szűz csajoktól főleg, ha 20 év fölötti.

a pasik tényleg utálnak várni a szexszel a nemszüzeknél is. másfél hónapig várnak max.

ezért én eleve úgy ismerkedek hogy közös haveri kör, 1-2-3 hónapig összejárogatás a csapattal, ott úgyis mindenki 1-2 emberre korlátozva beszélget, tehát így előre megismerem.

aztán randira hív, és akkor az a másfél hónap sem olyan gyors mert előtte már ismerkedtünk.

amúgy volt olyan hogy megmondtam hogy várnék 4-5 hetet és megértette (pedig akkor már nem voltam szűz).

de én úgy vesztettem el hogy el sem mondtam (elsőre én is így jártam mint te, a második pasinál előre javasoltam hogy következő talinál legyen szex. előre fel voltunk akkor készülve, játszottunk és jó volt. a végén mondtam meg hogy szűz voltam és kiderült hogy ő is :D de egyikünk sem volt tragikusan béna, ált. ettől is fél aki szűz hogy ügyetlen. én kérdeztem, hogyan szereti, ő elmondta, úgy simogattam stb. és fordítva. de ezt a nemszűz partnernél is letisztáztam mert mindenkinek más a jó).

2012. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
38%

Jajj szegény :( Biztosan nagyon rossz érzés lehet. Sok férfi (vagyis ők még inkább kisfiúk) elég tapló, nagyon sajnálom, hogy pont ilyeneket fogtál ki!

Akárki akármit mond, ezért a legjobb 15-17ig elveszíteni. Én 15 évesen jöttem össze a nagy szerelmemmel, 1 évet várt rám, 16 évesen vesztettem el, szerelemben. Ha újra kéne döntenem, megint így tennék.. viszont az utána levő barátaim sem voltak soha ilyen bunkók, pedig a 80%ukkal le sem feküdtem... hová fajul a világ... :/


Szerintem várd meg amíg találsz egy megfelelőt. Az első tényleg nagy nyomot hagy az emberben és függ tőle a későbbi szexuális élet. Anyukámat nagyon sokan molesztálták kiskorában, utálja is a szexet, neki bőven elég volt a heti 1, pedig szerelmes volt apámba...

24/N

2012. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez kétszer hasonlóan esett meg sajnos mint veled.

Én nem foglalkozom a fiúkkal asszem egy jóóó darabig, elegem van belőlük.

Hogy mit csinálj?

Keress egy barátnőt;D

20l

2012. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

De nem is értem... hiszen én lefeküdtem volna velük, nem is vártam volna vele sokat, de mindnek az volt a baja, hogy "túl macerás" egy szűz lány, meg "sok vele a gond" aktus során, "sokat kell vele vesződni", meg ilyenek...


Értem én, hogy szükségleteik vannak, de ha csak egy picit türelmesebbek, én meg is adtam volna nekik. Olyan nagy kérés az a 2 hónap "próbaidő", amíg megismerem annyira a másikat, hogy megbízzak benne és nyugodt szívvel rá merjem bízni magamat? De amennyi visszautasítást emiatt kaptam, már tényleg kezdem úgy érezni, hogy én csak valami rossz selejt vagyok, semmire se való... :(

2012. márc. 8. 11:42
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ez így már teljesen máshogy néz ki.

Ebben az esetben azzal értek egyet, hogy nem a megfelelő pasit találtad meg.

Nem kell aggodnod, mindennek eljön az ideje.

Ne keresgélj görcsösen, általában úgy is akkor fog megtalálni amikor a legkevésbé gondolnád :)

Sok sikert, és kitartás...

2012. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!