Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap találkozom egy sráccal....

Holnap találkozom egy sráccal. Félek, hogy béna leszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már beszéltünk a szexről, de nem mondtam neki, hogy szűz vagyok, félek, hogy béna leszek.

18l



2012. ápr. 26. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

de nem egyből sexelni fogtok!!


Vagy igen?

2012. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
És akkor mi van? Nem a szűzlányoktól várjuk el hogy lepedő akrobaták legyenek.Ne aggódj, biztos nem lesz gond.Meg egy kicsit ügyetlen kezdő lány még vonzóbb lehet mint egy szétbas*ott lotyó.
2012. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát... Lakásra megyek, de mindent mondott... Pezsgőzéstől DVD-zésig mindent, de szerintem valószínűleg történni fog valami...
2012. ápr. 26. 19:44
 4/12 A kérdező kommentje:
Srác jóval idősebb, mint én (14 év), és főleg izgulok egy kicsit, hogy nem mondtam meg neki.
2012. ápr. 26. 19:46
 5/12 compactegon ***** válasza:
100%
nem is találkoztatok még élőben ha jól értem? én ha szűz nő lennék, biztosan kétszer is meggondolnám, kinek adom magam.
2012. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
mondd el neki!!!!annak idején én se mondtam meg,és nagyon rossz élmény:/
2012. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Hát ja azért először nem egy vadidegennel kéne csinálni, de nekem mindegy.
2012. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már találkoztunk. Szeretnék már túl leni rajta.
2012. ápr. 26. 19:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Túl lenni min?

18 évesen en csinálj úgy mint a sok buta,éretlen 12-16 éves,hogy szexelnek,mert el akarják veszíteni a szüzességük,de amúgy fogalmuk sincs mit csinálnak.De most komolyan, a szexnek az a lényege,hogy azzal feküdj le mikor már érettebb vagy 17-18 után akivel szeretitek egymást,megbíztok egymásban,kívánjátok egymást,ismeritek egymást,nem a szüzesség elvesztése a lényeg normális esetben,hanem az hogy kifejezhetitek hogy mennyire szeretitek egymást,szinte egybe olvadtok,vagyis szeretkeztek.

Nagy butaság,és felelőtlenség csak azért dugni valakivel,hogy ne legyél szűz,abszolút nem ciki,ha a lánynak van tartása és nem dobja oda magát gyerekként.Nagy hülyeség de te tudod beállhatsz a sok buta liba mögé ha gondolod.

2012. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mindenképp mondd el. és ne félj. :) de mindkettőtöknek jobb, ha tud róla. neki is. főleg mert úgyis rájön.és ha mondjuk nagy hévvel esett neked, mert azt hitte sokadik a sorban, utána nagyon kínos lehet a szituáció.

Nem értem amúgy miért szégyellik, vagy tartják titokban sokan. semmi értelme. és elég gyerekes hozzáállás.

2012. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!