Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozom ma este egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozom ma este egy sráccal, hogy oldjam fel a gyomorgörcsöt?

Figyelt kérdés
Több évvel ezelőtt tetszett egy hosszú ideig, de mostmár nem (évek óta nem láttam). Csak barátként találkozok vele, de most semmi hangulatom hozzá, nem is tudom hogy miről tudnánk beszélgetni. Lemondani nem szeretném.
2011. jún. 20. 09:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak írjatok valamit, hogy hangolódjam rá?
2011. jún. 20. 09:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj...ha tényleg semmi hangulatod hozzá,akkor ne is erőltesd.


Nincs értelme.

A pasi még azt hiszi véletlenülhogy "labdába rúghat",te pedig átb@sznád csak a fejét.

2011. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Javaslom a keserusot, az jo gyomorgorcs ellen, barmelyik patikaban lehet kapni. Vizben feloldva kell meginni.
2011. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy lesz egy ilyen a gyomorgörcsösre:)


Elsőnek, szeretnék vele találkozni, direkt leírtam hogy nem akarom lemondani.

2011. jún. 20. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem értelek...egy randi előtt még megérteném a gyomorgörcsöt.


De így,hogy összefutsz egy "baráttal",miért vagy ideges?


Félsz,hogy esetleg lesz valami?:)

2011. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Félek hogy többet akar.
2011. jún. 20. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor a saját szavaiddal megfogalmazod neki szépen,hogy nem lehet szó többről,mint barátság...


Viszont akkor többet nem fogod látni a pasit,az szinte 100%.

2011. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!