Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » MIt ajánlotok, az első alkalomra?

MIt ajánlotok, az első alkalomra?

Figyelt kérdés

A barátommal ma este ha minden jól megy,lefogok feküdni.attól függ h ha ott vagyunk és akarom,akkor megtesszük.ő már nem szűz.4hónapja vagyunk együtt,és most úgy érzem,h mivel szeretm és ő is engem,miért ne?azt hogy ha úgy érzem azért hangsúlyoztam ki,nehogy azt higyjétek h,ilyen könnyen odaadom magam.de a kérdédsem az lenne,h ha ideges lennék,vagy nagyon izgulnék,de mégis akarom,mit csináljak/csináljunk?bunkóktól nem kell válasz!

16/L(a párom 19)


2009. jún. 22. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pl először felejtsd el, hogy 4 hónap az könnyen odaadós. A szex az arra van, hogy élvezzük. További filozofálásnak helye nincs.

Milliárdok szexelnek a földön, szóval hidd el, jó dolog.

2009. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kommunikáció nagyon fontos. Én 20 évesen vesztettem el a barátnőm 19 volt de ő már volt fiúval. Én mint tapasztalatlanabb, úgy éreztem kommunikálni is kell. A szex nem csak arról szól, hogy csendben csináljátok ami kell. Jah és dobd fel a dolgot, nem muszáj egyből az ágyba menni, én akkor egy közös fürdőre gondoltam és tettük meg ez fellazította a dolgokat részemről mert meztelenül láttam, kis közös kényeztetés majd az ágyban folytattuk.
2009. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát első alkalommal én is nagyon féltem, de a barátom megnyugtatott és kényeztetett.

Ha ideges lennél, akkor kérd meg a barátod, hogy kicsit lassabb tempóban kezdjétek, sokat kényeztessen, esetleg segítsen, hogy tudd őt kényeztetni.

Ha ezek megvannak nem lehet gond, ha fáj szólj neki, megértő lesz, és abbahagyja.

remélem szép estéd lesz

20/L

2009. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!