Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomra Lifestyles...

Első alkalomra Lifestyles original, Lifestyles Ultra Thin, Lifestyles Ultra Safe vagy valami mást ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 18:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Első alkalom = szüzek vagyunk!
2010. máj. 6. 18:55
 2/8 anonim ***** válasza:
rohadtul mindegy. ne tescos zacsko legyen azt kesz
2010. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Ultra Safe
2010. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
23%
Ha rám hallgatsz, első alkalomra SEMMI esetre sem használsz óvszert. Mindkettőtöknek csaklódás lesz, a lány bepróbál majd valaki mást, annak reményében, h azzal jobb lesz. A védekezésnek számtalan más formája van!!!
2010. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

az előttem szóló egy barom, már bocs!!! Semmi esetre sem? Normális vagy?

A gumi a legbiztonságosabb és legegészségesebb, bármilyen fajtát is választotok. A lány meg egyébként sem érzi hogy gumival vagy anélkül.

A fogamzásgátlóval még várjatok, lehet egy csomó mellékhatása, én nem szerettem, bár 10 évig azt használtam. Áttértem a gumira és mennyivel jobb!!! Kár hogy nem ezzel kezdtük...

Az ultra safe spermaölőt tartalmaz, ami miatt még biztonságosabb...

2010. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem durex performa-val jársz jobban: állítólag az vmi késleltetőt tartalmaz így tovább fog tartani.
2010. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Nem sok értelmes választ olvastam! Az a lényeg, hogy extra sikosítós legyen és ne neki ugorjatok a dolognak, hanem kellően izgassátok előtte fel egymást, az aktus pedig szép lassan történjen! Fontos, hogy olyannal csináld, akit szeretsz és lehetőleg nyugodt körülmények legyenek, meghitt együttlét! Ha fáj, abba kell hagyni, majd legközelebb jobban fog menni, csak türelem!:) Sok sikert! 22/F
2010. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"az előttem szóló egy barom, már bocs!!! Semmi esetre sem? Normális vagy?

A gumi a legbiztonságosabb és legegészségesebb, bármilyen fajtát is választotok. A lány meg egyébként sem érzi hogy gumival vagy anélkül.

A fogamzásgátlóval még várjatok, lehet egy csomó mellékhatása, én nem szerettem, bár 10 évig azt használtam. Áttértem a gumira és mennyivel jobb!!! Kár hogy nem ezzel kezdtük...

Az ultra safe spermaölőt tartalmaz, ami miatt még biztonságosabb..."


Ez szerintem nem igaz, sokkal biztonságosabb a fogamzásgátló, igaz egyesek szerint van rossz mellékhatásuk, ami még orvosilag nem igazolt! Én pl. allergiás vagyok az óvszerre és mindig hüvelygombám lett tőle. De ha mindenáron óvszert akartok használni, akkor mindenképp olyat, ami extra síkosítós...

2010. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!