Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 éves szűz pasi vagyok....

28 éves szűz pasi vagyok. Diplomás, mérnök. Van állásom elég jó fizetéssel. Bulizni is járok évek óta rendszeresen. Mi lehet az oka hogy soha nem alakul ki senkivel kapcsolat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 20:17
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
86%
Nem kezdeményezel, nem kezdeményezel eleget.
2012. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
4%

Mert egy lúzer vagy.

Ennyi évesen szűznek lenni:)


Leforgadhatják veled a 40 éves szűz 2-t:)

2012. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg a külsőddel van probléma és/vagy nem tudsz a nőkhöz szólni....
2012. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:
75%
És a lányok ők hogy reagálnak rád ( nem a bulizás a lényeg hanem , hogy tdsz-e flörtölni vagy, hogy hogy tekintesz a lányokra)
2012. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim válasza:
79%

vagy nem kezdeményezel, vagy nem helyesen kezdeményezel. Javaslom figyelmedbe a randiguru filmet. Akárki megnézi 2-3x és meg is fogadja, az biztos szerezni fog egyet!

De azért a külső sem számít. Ne a pénzeddel próbálj meghódítani senkit, és ne is azzal h helóó diplomás mérnök vagyok. Ne rólad legyen szó beszélgetéseknél. Kérdezz róla.. A nők önzőek (igen persze utálom a nőket, konyhában a helyük stb..) Ez genetika. Nem mindenkire érvényes, de nagyrészt. De ne érts félre, nem olyan szinten azok, hogy csak ők és senki más, hanem más a felfogásuk. Amíg a pasik ink. a párjukkal törődnek, addig a nők is.. a pasi párjával..:) viccet félretéve. Nézd meg a filmet:)

2012. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Nem felvágni akartam azzal h mérnök vagyok, csak elkerülni az olyan válaszokat hogy biztos mert csóró vagy, és ehhez hasonlóak
2012. ápr. 28. 20:26
 7/57 anonim ***** válasza:

Küldj képet priviben és elmondom hogy mit kéne változtatnod!


23/N

2012. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
92%
És kikkel jársz bulizni?Szűz barátokkal? Mert ha nem azok,akkor esetleg figyeld meg őket, hogy viselkednek általában(nem csak buliban)...
2012. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi információból fogalmam sincs mi a gond, de nyilván a hiba az ön készülékében van.


Tegyél ki képet.


Lehet nem is akarsz barátnőt, túl válogatós vagy, rossz a kisugárzásod, nem kezdeményezel, félsz, szájszagod van...stb. Nem tudom. Bulihelyen meg nem lehet normálisan ismerkedni, ezt jegyezd meg! Én is próbáltam, de ott olyan pasik vannak, akik dugni akarnak, vagy olyanok akik egyáltalán nem. Gondolom ez nőre is igaz lehet. Sokan fikázzák a társkereső oldalakat, de ha okosan csinálja az ember, jó szolgálatot tesz. Ha akarod elmondom a tapasztalataimat, mindig ott ismerkedtem, azóta férjnél vagyok szóval már nem, de gondolom sokat nem változtak a dolgok.

2012. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Társkeresőn az a baj, hogy a csajok 100%-a a tökéletes Adoniszt várja, függetlenül attól hogy ő hogy néz ki.
2012. ápr. 28. 20:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!