Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok kapcsolat emiatt a gondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kapcsolat emiatt a gondolkodás miatt nem alakul ki?

Figyelt kérdés
Mégpedig amiatt, hogy "nehogy már én keressem, meg hívogassam". Mintha ez becsicskulás lenne. És ez megy mindkét nem részéről. Nevetséges hova fajult az egoizmus.
2011. nov. 21. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
hat vannak makacs emberek az biztos!!!en mindig belatom ha hibaztam, es tudok bocsanatot kerni es igenis felhivom a szemelyt es elnezest kerek töle ha nem volt igazam es meg bantottam.egyaltalan nem becsicskulas .
2011. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kábé. Túl komolyan veszik az effajta "randiszabályokat", azt hiszik, az majd instant receptet ad a boldogsághoz, pedig csak az ellenkezőjére jó. Ahelyett, hogy a saját személyre szabott boldogulásukat keresnék, próbálnak felvenni egy sikeresnek látszó sablont. És emiatt sikertelenek.
2011. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Walk With Me ***** válasza:
Igen, ez a hülye elérhetetlenségi taktikázás. Nem becsülik meg az őszinte szeretetet.
2011. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rühellem a "csicska" szót, de van valóságalapja. egyesek sokat gondolnak magukról! véleményem szerint a párkapcsolat az két emberből áll, két ember ad és kap. nem arról kellene szólnia, hogy van aki kiteszi a lelkét a másik pedig húzza az agyát...
2011. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!