Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, férfiak! Kínos az, ha...

Fiúk, férfiak! Kínos az, ha egy 21 éves lány szűz még? Vagy mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ.
2012. ápr. 28. 22:51
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
0%

Nem gáz mert lány vagy, sőt általánosíthatunk ha csaj vagy akkor semmi sem gáz.

Én is 21 éves vagyok és szűz, most kapok mutertől 40 lepedőt egy 18 éves prostira akit kinéztem a net-ről :)

(Hozzátenném hogy fiúk esetén igenis nagy gáz ha 18+ és szűz, k'rva nagy gáz)

2012. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%

hát szerintem meg az a kib@szott kurvąnagy gáz, ha anyád fizet be egy prostira, hogy elvegye a szüzességed.


20f, és szűz.

2012. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
0%

Habár nm teljesen ehhez a kérdéshez tartozik, csak eszembe jutott, hogy egy ugyanilyen kérdésnél, ahol egy fiú kérdezi ezt, akkor habár ott is van néhány "nem gond" komment, azért mennyivel több, "igen, gáz" komment van (itt pl. egy sincs.)


Oké legyen így, de akkor miért vannak meglepődve az emberek, hogy a fiúk között sokkal többen mennek a szexre? Nem értem...

2012. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Jobb mintha 20 pasid lett volna előtte, de rosszabb, minthogy egy se. Veled a szex fél évig csak nyűg lesz. Sorry ez az igazság.
2012. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

11#

lol

Szep kis csalad...

2012. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nem
2012. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom,hogy 13-16 évesen szexelni az szánalmas és ciki.egy szűz 17-22-23 éves lány abszolút nem ciki nyilván van tartása és nem dobja magát oda az első jöttmentnek,plán nem gyerekként.Te legalább elég érett leszel,és tudni fogod hogy nem a szüzesség elvesztése a legfontosabb az egészben,hanem hogy két ember szereti és kívánja egymást,a tinik nagy részének fogalma sincs arról mit csinál,és később se tudja milyen szeretkezni.Hozzáteszem sztem az sem ciki ha a fiúk is szüzek ennyi idősen,nem kell minden pasinak hímringyónak lenni,én pl 18 évesen szeretkeztem először az én csodálatos barátnőmmel aki szintén 18 volt. 23F
2012. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Büszke lennék, ha megtudnám, hogy a barátnőm 21 évesen még szűz :)

Amúgy még én is az vagyok, csak én lesz.rom :-D Majd eljön az ideje.


19f

2012. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Szinte biztos hogy csúnya mert a nők ha jól néznek ki akkor simán találnak maguknak egy férfit.

10% hogy jól néz ki egy 21 éves szűz lány.

Esetleg még a vallása miatt lehet még szűz.

2012. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
attól hogy van barátja attól még nem biztos hogy lefekszik vele nagyokos,ráadásul azért egy 15-18 éves fiú messze van a férfitől,a 15-18 éves lány meg a nőtől,szóval ne tegyél ilyen kijelentéseket,a másik az hogy lehet egyik srác sem jött be neki akik tepertek érte,manapság nem a normális lányok kellenek a tiniknek hanem akiket könnyen meg lehet fektetni
2012. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!