Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, férfiak! Kínos az, ha...

Fiúk, férfiak! Kínos az, ha egy 21 éves lány szűz még? Vagy mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ.
2012. ápr. 28. 22:51
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
100%
Nem kínos, annyit gondolok róla, hogy tud vigyázni magára, és hogy nem kefél fűvel fával, ami pozitív tulajdonság :P
2012. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, 21 éves, és szintén szűz.

Nem érzem kínosnak. Van más ismerősöm is hasonló cipőben.


Majd nem olyannal kezdek, aki számára az ilyesmi a "ciki" kategóriába sorolandó. :)

2012. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
27%
kérdező lehet bűn ronda - amiről nem tehet - és 1 kérője se akadt szóval a kérdés relatív.
2012. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%

CSak a lányoknak nem kötelező megbecsülni a szűz fiúkat..


Mindenki elnézi egy lánynak, bezzeg a csajok már magasan hordják az orrukat ha egy fffi ilyen idősen szűz...

2012. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert 21 évesen szűz, még nem biztos, hogy bűn ronda.

Van, aki nem akar egy k*rva lenni.

Nekem is mondta a nővérem, hogy mekkora gáz, hogy megvan még. De úgy vagyok vele, ha eljön az ideje, majd akkor.


19/L

2012. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%
semi különös dolog nincs ebben én tisztelek ezért mert nem vagy ribi bárcsk én is ijen nöket tudnék kifogni magam 18F
2012. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
én 20 éves lány vagyok, szintén szűz. Szerintem nem gáz, nekem lett volna rá lehetőségem régen, ha akartam volna, de például én nem valaki jött-ment emberrel szeretném elveszteni, hanem valakivel, aki figyel majd rám, és nem csak szexet akar, és más semmit. Szóval szerintem nem gáz, bár nekem nincs már olyan ismerősöm, aki ne lenne túl rajta. Hamarosan úgyis megtalálod életed szerelmét, és ha elérkezett az idő, akkor majd túl leszel rajta:)
2012. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

22:56 A LEGJOBB VÁLASZ!!!


A zöld kézre egyből katt. ;)

KÁR, hogy ettől nem lesznek többen az ilyen gondolkozású fiúk ill. férfiak. :(

:D

21/L

2012. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért azok vannak lepontozva akik nem osztogatják szét az értékeiket mindenféle fazonnak ill. "kiscsajnak", (csak azért mert "elkapta őket egy érzés") és képesek (ill. voltak) megőrizni és majd a megfelelő időben egyben átadni a jogos Tulajdonosnak!!!


Előző voltam.

2012. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

szerintem attól még hogy egy lány jól néz ki még lehet szűz,

akkor is ha nem vallásos,csak nem jött össze neki ,ennyi.

nem ribanc,ha valaki nem ribanc akkor már csúnya? pff.....:\

2012. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!