Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy 20 éves lány vagyok és...

Én egy 20 éves lány vagyok és van egy 16 éves barátom 8 hónapja vagyunk együtt. Mindketten még szüzek vagyunk. Most 7végén voltunk egy 3napos buliban, és majdnem lefeküdtünk amikor megkérdezte h akkor mehet?

Figyelt kérdés
és én be pánikoltam és mondtam h nem tudom és nem merem félek. és kérdeztem tőle h ő mit szeretne és azt mondta hogy azt amit én akarok. Nem erőltet semmit szóljak neki ha készen állok. De én téll szeretném de nem merem ://
2012. ápr. 30. 14:36
1 2
 11/14 NagyHunor válasza:
menjetek a csodák palotájába, oda valók vagytok.
2012. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
3 válaszoló,ne magadból indulj ki....nem a pénzért voltam vele!!!
2012. júl. 8. 21:09
 13/14 A kérdező kommentje:
8 válaszoló...köszönöm szépen,legalább még van egy pár normális rendes ember
2012. júl. 8. 21:10
 14/14 anonim válasza:
Ez a lányoknál más mint a fiukkal... Én is bepánikoltam mikor ilyen helyzetbe voltam. Szerintem fussatok neki még egyszer. Nézzetek valami filmet, igyatok valami alkohol (az csodákra képes ilyen szitukban, persze nem kell berugni csak egy picit inni, hogy oldja a feszkót) és meglátod, hogy egyáltalán nincs semmi amitől félni kell. Amugy meg a barátnőm 31 és a barátja 26 és tök természetes, hogy együtt vannak szóval szerintem ez egyáltalán nem gáz, főleg a mai világban.
2012. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!