Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki fog nevetni a nőgyógyász,...

Ki fog nevetni a nőgyógyász, ha nem tudom biztosra megmondani, hogy szűz vagyok-e még?

Figyelt kérdés
Barátommal kétszer voltunk együtt eddig, de mindkétszer fájt, és vérzett is. Vér és fájdalom nekem eddig egyenlő volt azzal, hogy elveszítettem, de mivel másodszorra is ez volt a tünet ezért nem vagyok benne biztos, hogy elsőre sikerült. Lehet másodjára sem. Mit mondjak így a héten a nőgyógyásznak ( az a gyanúm h strandon összeszedtem valamit)? az egész storyt h nehogy félreértse azt h nem tudom szűz vagyok-e még ? Szerintetek szűznek számítok még ? Állítólag a szűz lányokon nem szabad ugyanazokat a vizsgálatokat megcsinálni mint a nem szűz lányokon, mert kárt tehet bennük az orvos, ebből mi igaz ?
2012. máj. 1. 01:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szüzesség = nem járt benned még fasz.
2012. máj. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azaz nem vagy szűz, nehogy már én csávóként tudjam jobban.
2012. máj. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz..de még nem szakadhatott át teljesen a szűzhártyám a vérzések miatt. Ergo még nem vizsgálhat meg úgy mint egy nem szűz lányt.
2012. máj. 1. 01:55
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
ha megkérdezi mond azt,hogy análisan már nem vagy szűz.
2012. máj. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya nem mindig szakad el.

Tőlem meg meg se kérdezték. 4 dokinal jartam, es egyik se kérdezte meg!!!:S

Az egyik doktornőt be is perelték már, mert ő "vette el egy lány szuzességét" vizsgálattal, pedig azt nem szabad.

Abba is kell legyen beleszólásod, hogy milyen vizsgálatba egyezel bele. Tehát még ezt is előre kellene egyeztetniük, de sokan nem szokták...:S

2012. máj. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A szüzesség nem egyenlő azzal, hogy megvan-e még a szűzhártya vagy sem...
2012. máj. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

A doki látja.

Egyébként ha nem voltál pasival úúúgy akkor még szűz vagy.

Elvileg voltatok együtt, nem? Akkor már nem vagy az.

2012. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Két alkalom volt a barátommal, de igazából csak próbálkoztunk. Belémhatolt párszor, de annyira fájt hogy nem volt "rendes" szex. Nem értem miért kell ilyen közönséges hangnemben írnotok "volt benned f.sz vagy sem" kérdésben... Inkább csak normálisakat, ha lehet.
2012. máj. 1. 09:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy vki közönséges hangnemben írt, de igaza van, és így legalább érthető.


Ha volt benned pénisz, akkor nem vagy szűz.

Tök mindegy, hog a szűzhártya átszakad vagy sem. Egyrészt vkinek már szex előtt elszakad, vkinek meg szex során se.

Függ a rugalmasságától, meg attól, hogy mekkora nyílás van rajta.


De egyébként nyugodtan elmondhatod a dokinak, hogy próbálkoztatok, de csak félig sikerült és fájt is meg erősen véreztél.

Lehet kisit vastagabb szűzhártyád a kelleténél, amit doki akár meg is tud oldani.


Olyan orvost kell választani, akivel ilyeneket meg tudsz és meg mersz beszélni.

2012. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég nagy baj az, hogy nem tudom, mikor szűz ill. mikor nem szűz már az ember, annak ellenére, hogy szexuális életet élsz. És lehet, hogy közönségesnek tartasz 1-1 választ, de legalább úgy írták meg, hogy biztosan megértsd, mit jelent szűznek és nem szűznek lenni. Hidd el, csak jót akartak neki!


Az orvosnak pedig azt kell mondanod, hogy már nem vagy szűz, de még csak 2x próbálkoztatok és akkor eléggé fájt, ezért óvatosan vizsgáljon meg. Ha felhívod rá a figyelmét, valószínűleg óvatosabb lesz, mint egyébként.

A szüzesség és a szűzhártya nem függ össze. A szűzhártya nagyon sok mindentől elszakadhat pl. aktív sport stb., de van olyan is, hogy valakinak annyira rugalmas ez a hártya, hogy a szexuális élet során sem szakad el teljesen.


Kárt nem tesz az orvos a páciensben, csupán körültekintőbb, óvatosabb az orvos, ha tudja, hogy szűz a páciens.

2012. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!